ejaculare!

02-06-2009
lgshine92
Nu este medic/terapeut
lgshine92
Am si eu o problema sau mai de graba o curiozitate. Am 16 ani si am fost virgina pana acum 2 luni! Prietenul 17.El mi-a spus mie ca si el era virgin desi eu nu cred asta deoarece ii vine foarte greu, dupa multe minute, uneori chiar nu mai suport. As vrea sa ma lamuriti si pe mine deoarece mai multe fete mi-au zis ca ar trebui sa ma consider o norocoasa cu chestia asta. Altele ca reuseste sa stea atat deaorece se masturbeaza cu o seara inainte. Insa eu cred k nu-i provoc deloc placere. Ce parere aveti?
8 comentarii
0
02-06-2009, ora 23:47
criss01021984
Nu este medic/terapeut
criss01021984
draguta acum ca esti la inceput nu rezisti tu cat el ai putina rabdaare sa te obisnuiesti cu EA si sa vezi ca intradevar esti o norocoasa iar cu masturbatu e si asta o solutie din partea lui dar
ce nu inteleg io e ca te deranjaza ca el tine atata?
e bun baiatu si atat tot tine de el ca o sa-mi multumesti mai incolo
0
03-06-2009, ora 16:20
lgshine92
Nu este medic/terapeut
lgshine92
eu nu am nimic impotriva lui, , , chiar bravo lui. dar din cate am citit eu si mi-au povestit prietenele mele baietilor, si mai ales "incepatorilor" ca sa spun asa le vine foarte repede... Eu am si vorbit cu el si mi'a spus ca nu se masturbeaza. Mia spus ca pana sa fie cu mine se masturba dar de cand am inceput relatia nu a mai facut nimic. Adica este posibil ca un baiat sa nu se masturbeze aproape o luna si nici sa intretina rel. cu alta fata si sa'l tina atat?am incredere in el, la modul ca na avut cu cine altcineva sa o faca, suntem impreuna de foarte mult timp, stam toata ziua impreuna. Ma gandeam ca vina o port eu, , , ca nu simte nimic in timpul actului.
0
03-06-2009, ora 17:05
dianamaria
Nu este medic/terapeut
dianamaria
eu imi permit sa iti dau un sfat si sper sa il asculti si sa profiti de el. este o greseala pe care o fac multe fete " incepatoare" ca sa zic asa: nu il mai urmari, nu il mai cauta, nu mai cauta tot felul de probleme (cum ar fi ca nu simte nimic in timpul actului). o sa il stressezi f rau si baietii sunt sensibili sa stii in domeniul acesta, chiar daca nu par, cu timpul va veti distanta din cauza asta. incearca sa te abtii si sa nu il mai cauti daca se masturbeaza sau nu, daca ii place sau nu. daca te cauta, daca te doreste, daca se culca cu tine inseamna ca ii place!unii barbati asa sunt, tin mai mult si asta inseamna ca esti norocoasa !ai fi preferat un baiat care ejaculeaza in 2 min??nu le mai spune tuturor intimitatile tale, chiar daca sunt prietene sau persoane apropiate, astea tin numai de voi doi! se va simti f prost daca isi va da seama ca il cauti asa si ca il banuiesti. profita de ce are el sa iti ofere si treci peste toate astea fiindca nu iti aduc decat probleme dupa o perioada de timp! asa este la inceput, incearca sa nu te mai gandesti la chestii adiacente, intra in atmosfera si profita de timpul acordat.
0
03-06-2009, ora 19:44
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Buna la toti !
Fata n-are decat 16 ani, la varsta asta crede orice ii spun prietenele ei.
Da-mi voie sa iti spun ca si eu la varsta ta eram tot asa credula si cascam gura la orice tampenie spusa de prietene, ca, de, eram gasca nu? Si mi-au facut o figura care m-a marcat pentru foarte multi ani.Si acum cand imi mai amintesc parca ma trece un fior in stomac. Sa nu ai incredere in ele! Sunt prefacute si rad in dos ! O sa te puna intr-o situatie neplacuta atunci cand te astepti mai putin si o sa rada de tine
Cum a zis si dianamaria nu le mai spune toate intimitatile tale, sunt ale tale si ale lui, discuta deschis cu el daca il iubesti. Spune-i ce-ti place si ce nu! Asta daca ai incredere in el, pt k am vazut ca intrebi daca poate sa stea o luna fara relatie sau masturbare. Da, poate, daca te iubeste !
Succes, ai grija si ai mai multa incredere in tine!
Ali
0
04-06-2009, ora 16:31
lgshine92
Nu este medic/terapeut
lgshine92
Multumesc foarte mult.
0
04-10-2009, ora 14:26
adrino
Nu este medic/terapeut
adrino
am si eu o problema, am29 de ani si in ultimul timpfac sex cam o data pe saptamana dar imi dau drumul foarte repede.e tare e de 18-19 cm dar nu stiu ce se intampla cu mine. va multumesc
0
12-10-2009, ora 13:35
MIHAITA79
Nu este medic/terapeut
MIHAITA79
AM SI EU O PROBBLEMA CAND FAC SEX CU SOTIA I.MI DAU MEREU DRUMUL O DATA CU EA ASTA CREDETI CA ESTE DEAJUNS PTR EA DACA O FACEM O DATA PE SAPTAMANA SI DACA MA PUTETI SFATUI CUM SA FAC SA TREC PESTE ORGASMUL EI FARA SA EJACULEZ
0
04-11-2009, ora 18:13
SirX
Nu este medic/terapeut
SirX
adrino dar daca nu spuneai cati cm are nu iti raspundea nimeni...bine ca ai spus :))))))))))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •