Ejaculare cu sange de aproape doua saptamani

28-05-2006
Bogdan21
Nu este medic/terapeut
Bogdan21
De aproape doua saptamani mi se intampla sa ejaculez cu sange acum culoarea sa schimbat in maroniu. Am si o usoara durere la nivelul testicolului stang. In prima analiza la urina mi-a iesit Clamidya slab pozitiv astept sa fac si o spermograma. Este ceva grav? Ar putea fi cancer testicular? Astept raspuns sunt foarte speriat.
3 comentarii
0
29-05-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
De regula hematospermia(ejacularea cu singe) nu are o conotatie grava. E foarte posibil ca durerea de care vorbiti sa se datoreze unei epididimite(de cauza infectioasa).Daca tot faceti spermograma eu cred ca ar fi nimerit sa faceti si o spermocultura(mai ales ca la examenul de urina v-a iesit pozitiv testul pentru chlamidia)
0
12-02-2008, ora 00:00
pdl1975
Nu este medic/terapeut
pdl1975
Buna ziua, si mie mi se intampla de 2 zile sa am aceleiasi simptome! Nu mi s-a mai intamplat niciodata asa ceva... e posibil din cauza unei raceli mai puternice sau lovituri ori care ar fi cauza...?
0
20-09-2012, ora 18:59
theunique
Nu este medic/terapeut
theunique
buna ziua.am cateva intrebari.la finalul actului sexual ejaculez cu. sange apoi la prima urinare imi ies si cheaguri de sange fara sa ma jeneze sau sa ma doara.in schimb la masturbare sau oral totul este normal.am consultat deja doctorii solutia...mam operat de fimoza.fapt ce na schimbat nimic.poate ma lamuriti dvoastra.multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.