ejaculare foarte putina, in adolescenta ma masturbam foarte des...

13-04-2007
Mihai22
Nu este medic/terapeut
Mihai22
Cand sarut ejaculez cate putin.Faza e ca am 22 de ani si sunt virgin si in adolescenta ma masturbam cam des Din cauza asta mi se intampla?
3 comentarii
0
13-04-2007, ora 00:00
mircea1980
Nu este medic/terapeut
mircea1980
nu!stai linistit ca nu e nimic, este chiar normal(acum sper ca nu ejaculezi decit dupa ceva timp dupa ce te exciti prin sarut)! e ok stai linistit!si ar trebui sa incepi si tu odata cu treaba aia.:-)
0
23-07-2008, ora 00:00
florin8642
Nu este medic/terapeut
florin8642
mda cam in proportie de 65% am acceasi problema, dc o rezolvi Mihai sa ma anunti si pe mine
0
26-03-2009, ora 20:26
iadaci
Nu este medic/terapeut
iadaci
just do it... NU te stresa daca dai sau nu randament. nu te nasti invatat, dar crede-ma odata inceput actul sexual, totul parca vine din reflex. Primul numar sa ii zic asa tine la orice "prunc"de varsta noastra destul de putin, mai ales daca fata "prezinta" potential sau iubirea e mare, dar daca ai rabdare, intr-o seara poti duce 2 3 numere, si fi sigur ca vei da randament pe la ora 1 daca incepi la 00:00 ;). repet: just do it
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Masturbarea la barbati
  • Mituri despre masturbare
  •