Ejaculare Precoce, sau nu?

16-08-2013
drx1337
Nu este medic/terapeut
drx1337
Buna Ziua, am 17 ani si pana acum nu mi-am inceput viata sexuala, de ceva vreme ma tot gandesc ca as avea ejaculare precoce. Am citit ca duce undeva sub 2minute ejacularea precoce, cateodata cand ma masturbez, ma termin repede 2-3 minute, altadata vreo 4-5-6-7 minute, am rezistat si 8, 9 chiar si peste 10 minute...daca cineva imi poate spune, este normal sau...sufar de ejaculare precoce.
2 comentarii
0
16-11-2013, ora 16:37
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
sexul e altceva fata de masturbare.cand o faci cu o femeie poti sa termini mai repede din cauza excitatiei si e de natura psihica!cand te masturbezi nu se intampla nimic in afara de faptul ca iti"freci"penisul si astepti sa ejaculezi.dar asta o sa vezi cand iti vei incepe viata sexuala cum este!!parerea mea este ca ar trebui sa o lasi mai moale cu masturbarea si apuca-te de sport, trage de fiare un pic si modeleaza-ti corpul...si o sa vezi ce efect vei avea asupra fetelor!!!!bafta multa!
0
23-04-2014, ora 10:42
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
drx1337, ai citit comentariul postat de adirafra!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: