erectie cu capul in jos! | Forumul Medical ROmedic

erectie cu capul in jos!

23-01-2008
monica_andrei
Nu este medic/terapeut
monica_andrei
prietenul meu are penisul normal aproape din toate punctele de vedere.cu o singura exceptie :cand are erectie capul nu este indreptat in sus ca la majoritatea baietilor ci in jos.ptr mine nu este nici un fel de problema din pct de vedere sexual..din contra chiar im place ca este altfel decat ceilalti.dar ptr el este un deranj ca are o erectie cu o pozitie anormala.am intrebat o dr ginecolog despre asa ceva si a zis ca nu stie, si ca va discuta problema!!!oare despre ce e vorba???va rog raspuns!!!multumesc
1 comentarii
0
13-02-2008, ora 00:00
paul_c
Nu este medic/terapeut
paul_c
Nu e nicio boala, anomalie etc(daca "strambarea" lui nu s-a produs in urma unui traumatism)... pur si simplu asa e...
daca tie iti covine si esti multumita fa-l si pe el sa simta asta ;)
Penisul este compus din 2 laturi care se dezvolta individual. Ori sunt la fel, ori penisul prinde o directie, dreapta, stanga, sus, jos.
Dar asta nu-i o problmea.
Exista niste pozitii perfecte in care el daca se chinuie putin ar putea sa te satisfaca pana la extaz asa ca nu-i nicio drama ;)
Have fun
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: