erectie prea slaba, as dori un sfat urgent | Forumul Medical ROmedic

erectie prea slaba, as dori un sfat urgent

13-08-2011
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
am erectia prea slaba, nu pot penetra. mentionez ca inainte ma masturbam de 3-4 ori pe saptamana si erectia era beton, dar dupa o perioada in care am fost perfomer de videochat si ma masturbam de 5-6 ori pe zii pana am observat ca nu mai am erectia buna m-am lasat de practica asta, adica nu mai aveam erectie deloc. acum nu m-am mai masturbat de aprox 4luni jumatate. am facut sex doar de 3 ori, dar de fiecare data am dat cu solutia suifan ca mi-era teama ca ratez partida si totul era ok. astazi cand am incercat sa fac fara solutia suifan erectia era prea slaba, nu am putut din pacate. ce sa fac. mentionez ca NU MA MASTURBEZ SI NU MA UIT la filme pentru adulti. am 20 de ani. ce-i de facut. astept si eu niste raspunsuri. as fii tare recunoscator
7 comentarii
0
14-08-2011, ora 16:47
urascmaneaua
Nu este medic/terapeut
urascmaneaua
ia incearca sa te uiti la un film 18+ dupa 5 minute vezi cum e erectia...
0
15-08-2011, ora 14:49
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
pai degeaba.intra penisul in erectie, dar nu 100%. sa zic un procentaj cam 80%. ultimele 2 partide de sex, am dat cu solutie suifan ca mi se "instalase" si ejacularea precoce. si a fost bine. nu intra suta la suta in erectie nici atunci, dar macar puteam penetra. cand statea ea deasupra nu puteam, nu era destul de puternica erectia ca sa stea ea deasupra, dar pentru alte pozitii era ok. nu stiu ce sa fac, cineva mi-a recomandat polen si ceaiuri de conuri si catina. orice raspuns e binevenit. multumesc mult
0
16-08-2011, ora 17:20
xanderyo
Nu este medic/terapeut
xanderyo
incearca cu ceai de catina
0
17-08-2011, ora 10:09
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
am incercat.si cu polen...dar parca degeaba. chiar nu stiu ce sa fac. inainte cand ma masturbam eram strong, aveam erectie si cand ma tineam de mana, acuma ft ft greu si e prea slaba. nu stiu ce sa fac :-s
0
17-08-2011, ora 12:01
xanderyo
Nu este medic/terapeut
xanderyo
incearca sa bi mult ceai de catina... face minuni... dar asa in cateva luni...
0
18-08-2011, ora 08:57
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
am incercat...cate cani sa beau pe zii? te ascult
0
19-08-2011, ora 13:46
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Incearca sa faci sport, s-ar putea sa te ajute daca alergi zilnic cativa km seara in parc. Din pacate nu ma pricep la ceaiuri si alte prostii ca sa-ti recomand. Bafta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: