erectie slaba uneori si ejaculare prematura | Forumul Medical ROmedic

erectie slaba uneori si ejaculare prematura

19-09-2006
steaua86
Nu este medic/terapeut
steaua86
sunt derutat fiindca de obicei am erectii normale...mai "puternice", mai slabe... problema e ca atunci cand sunt cu prietena mea... am erectie dar trece repede...inainte de actul in sine. in timpul preludiului elimin si o substanta preejaculativa (imi scapa numele)... ar putea asta sa fie problema ? ma indoiesc totusi... dar stiu ca atunci cand am erectii f puternice nu elimin acea substanta si de aceea am facut legatura. de asemenea, in timpul actului...de obicei in semi erectie, inca de la inceput simt nevoie sa ejaculez, sunt deosebit de excitat... am 17 ani, am avut putine contacte sexuale. medicul este exclus, cel putin pt varsta asta... am citit ceva pe internet.. de libidou ?
multumesc
2 comentarii
0
20-09-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
sunt derutat fiindca de obicei am erectii normale...mai "puternice", mai slabe... problema e ca atunci cand sunt cu prietena mea... am erectie dar trece repede...inainte de actul in sine. in timpul preludiului elimin si o substanta preejaculativa (imi scapa numele)... ar putea asta sa fie problema ? ma indoiesc totusi... dar stiu ca atunci cand am erectii f puternice nu elimin acea substanta si de aceea am facut legatura. de asemenea, in timpul actului...de obicei in semi erectie, inca de la inceput simt nevoie sa ejaculez, sunt deosebit de excitat... am 17 ani, am avut putine contacte sexuale. medicul este exclus, cel putin pt varsta asta... am citit ceva pe internet.. de libidou ?
multumesc
0
11-08-2017, ora 05:30
Dezamagit
Nu este medic/terapeut
Dezamagit
Bună dimineața cine mar putea ajuta dacă îl rog frumos am probleme mari când fac dragoste cu oricare fata dacă e piele pe piele nu mi se trezește de foarte multe ori dar de terminat ma termin ma scuzați dacă vb mai porcos da sunt maghiar și îmi găsesc cuvintele mai greu... Iarăși dacă fata îmbrăcată și ma tzuc cu ea și ajunge doar sa pună mana 2-3 secunde se trezește gata de acțiune ce pot sa fac am ceva boala sau ce poate fii???? Va rog tare frumos un sfat ceva... Mulțumesc dinainte.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ExerciÈ›ii pentru disfuncÈ›ia erectilă
  • Ce înseamnă să ejaculezi prea repede?
  • ErecÈ›ia slabă - evaluare, diagnostic, cauze, simptome, tratament È™i remedii eficiente
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •