este normal sa te doara cand intra...?

27-04-2007
dianaispas
Nu este medic/terapeut
dianaispas
buna,

se poate ca atunci cand faci sex cu cineva sa te doara cand intra el.e normal sau nu si mi se duce tot cheful.
multumesc
5 comentarii
0
28-04-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu, nu este de loc normal. Este necesar un consult care sa excluda vreo boala, de ex. herpesul. Daca, in urma unui consult, se exclude o afectiune specifica, este necesar un tratament homeopatic.
0
01-05-2007, ora 00:00
dianaispas
Nu este medic/terapeut
dianaispas
va multumesc mult pentru raspuns. si vroiam sa stiu daca acest consult doare si necesita si alte interventii in caz de ceva mai grav
0
01-05-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu, consultul nu doare; de regula bolile infectioase (daca exista) se trateaza cu medicamente; interventiile sunt rezervate altor situatii.
0
09-05-2007, ora 00:00
kthrina
Nu este medic/terapeut
kthrina
nu este normal sa te doara, dar exista posibilitatea sa ai vreo iritatie sau umflatura. dar cel mai bine ar fi sa te duci la un medic ginecolog. numai atunci iti poti da seama!
0
14-05-2007, ora 00:00
nymphetamine
Nu este medic/terapeut
nymphetamine
sau (dupa parerea mea)posibil sa nu fii destul de excitata atunci cand intra...poate de aici si pierirea chefului...nush..asa cred eu...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •