Este posibila marirea penisului cu ajutorul aparatelor???

08-09-2007
Oricine
Nu este medic/terapeut
Oricine
Daca da, atunci ce efecte adverse pot avea asupra bunei functionari a acestui organ.Am un penis relativ modest si vreau sa stiu daca aparatele sau medicamentele ar fi o solutie pentru a remedia acest lucru.Va rog sa nu ocoliti acest mesaj si va multumesc anticipat.
11 comentarii
0
05-02-2009, ora 14:18
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Da, este posibila alungirea penisului pe cale chirurgicala. Dar eu consider ca trebuie sa te accepti asa cum esti, sigur vei intalni fata potrivita. In plus, alungirea penisului pe cale chirurgicala nu-ti garanteaza mai mult de 3-4 cm in plus. Am vazut intr-o seara pe Discovery Channel un barbat care-si alungise penisul si care avusese destule probleme. I se fisurase o tija folosita la alungire, a trebuit sa-si faca alte interventii ca sa rezolve problema. Ai incredere in tine, tehnica e mult mai importanta, incearca sa te accepti asa cum esti, nu toate femeile cauta penisuri uriase. VALOAREA UNUI OM NU SE MASOARA IN CENTIMETRII!
0
05-02-2009, ora 14:22
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
PS Te poti documenta pe internet despre alungirea penisului pe cale chirurgicala. Am auzit despre Doamna Doctor Adina Alberts, are o clinica specializata in interventii chirurgicale de natura estetica si nu numai. Dar sfatul meu e sa nu faci aceasta interventie, doctorii nu pot concura niciodata cu Dumnezeu.
0
08-08-2010, ora 00:45
sexpert
Nu este medic/terapeut
sexpert
parerea unui baiat salut.si eu am folosit extenderul 2 luni in fiecare zi 2 ore.am castigat jumate de cm in erectie si 2cm in stare flasca.daca vrei rezultate rapide inainte de un act sexual cumparati o pompa d marire, o umplii cu apa calda, introduci penisul si pompezi.de grosime o sa fii foarte satisfacut cateva ceci de minute.viziteaza si o farmacie naturista, cumparati ceva pentru potenta.daca ai probleme cu tensiunea sau cu inima nu iti recomand sa iei nimic de genu.Daca pentru tine modest e 14-15cm e ok. nu are rost sa mergi la doctor nu te poate ajuta cu nimic, chirurgie in nici un caz.pirule cremeNUajuta! Sanatate!
0
29-11-2013, ora 12:55
denisxxx
Nu este medic/terapeut
denisxxx
Eu am obtinut ceva rezultate cu ajutorul unui extender pe car l-am cumparat de pe -*
Nu am obtinut rezultatelle care erau afisate pe site, dar tot e bine ca s-a modificat ceva:) Pana la urma cu aceasta metoda conteaza foarte mult si durata sau frecventa cu care utilizezi acest dispozitiv!


(*modificat de admin)
0
21-01-2014, ora 13:36
Filigeanu
Nu este medic/terapeut
Filigeanu
Denis azi am luat si eu extenderul ala de care zici tu. O sa-l folosesc 6 luni si sper sa obtin rezultate frumoase cu el! Tu ai mai facut ceva pe langa faptul ca ai folosit extenderul ala? Ma refer aici la exercitii sau ceva cura cu suplimente pt marire!
Adevarul e ca m-am documentat extrem de mult inainte de a cumpara. Am cautat pe o gramada de sit-uri straine sa aflu pareri, de la oameni avizati sau de la oamnei care au foosit produsul asta. In medie lumea era multumita, dar am mai gasit si persoane care spuneau ca in cazul lor produsul nu a ajutat. Sper sa nu ingros si eu randurile acestor oameni:)
Salut!
0
14-02-2014, ora 11:37
denisxxx
Nu este medic/terapeut
denisxxx
Filigeanu o sa te ajute produsul asta sa fii sigur! Totul e sa urmezi intocmai instructiunile care sunt afisate pe sit-ul lor. Citeste cu atentie ce e acolo si pe urma incepe sa folosesti dispozitivul. Eu inainte sa-l folosesc am mai cautat impresii si pareri ale unor oameni din strainatate despre acest produs si abia pe urma m-am decis sa-l cumpar!
0
15-04-2014, ora 23:25
justdoit
Nu este medic/terapeut
justdoit
jetextender in combinatie cu interventia de alungire si de ingrosare cu grasime proprie a penisului, duce la rezultate semnificative. se face la clinica Aesthetic Line din Buc.
0
18-04-2014, ora 23:13
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Si... in combinatie cu Botox pentru a scapa de riduri. Sa fim seriosi. Natura nu o poate schimba decat omul insusi. Daca ai o stima de sine crescuta nu poti fi complexat de nimic.
0
11-08-2014, ora 15:22
rolandino
Nu este medic/terapeut
rolandino
Io fac ceva cura cu un supliment Natural XL. Nu pot sa spun ca mi s-a marit penisul (fac cura de aproape o luna de zile), dar se observa modificari destul de bune la capitolul cresterea performantelor sexuale. Erectia mea e mult mai puternica, iar eu rezist mult mai mult in timpul actului sexual. Chiar nu ma asteptam sa se manifeste in acest fel, dar nu pot fi decat bucuros ca s-a intamplat asa. Mai am totusi cam 2 luni din cura asta. Mi-e frica putin sa nu ma trezesc ca la sfarsitul curei rezultatele sa dispara. Am mai auzit pe la alte persoane care au luat suplimente de genu ca rezultatele ar fi doar unele temporare si ca ar disparea dupa ce respectivul individ nu ar mai urma vreo cura. Sunt curios ce s-o intampla.

Va tin la curent cu evolutia mea!

O zi cat mai faina!
0
16-09-2014, ora 11:17
Fane177
Nu este medic/terapeut
Fane177
Detaliaza un pic te rog despre clinica aceea
Justdoit
Multiumesc
0
12-04-2015, ora 13:00
hilfiger
Nu este medic/terapeut
hilfiger
Documenteaza-te despre produsul Phallosan Forte...si o sa-mi multumesti toata viata
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: