Etnobotanice, dependenta

16-03-2018
Siria
Nu este medic/terapeut
Siria
Buna seara. Am un frate de 21 de ani consumator de etnobotanice. A ajunsul intr-un punct critic. Toate bunurile noaste din casa le gasim la amanet. E foarte slabit, nu mananca mai nimic, sufera de insomnii, nu mai are grija de loc de el, sta cu zilele nespalat. A avut doua tentative sa se lase, nu a reusit mai mult de 3 saptamani. A facut consiliere anul trecut, a mers la psihiatru, a luat tratament medicamentos nu a renuntat nici cum la droguri. Acum in sfarsit si a dat seama in ce stare a ajuns si vrea sa se interneze. Clinici private din pacate nu ne permitem. Cum trebuie sa procedam pentru un spital de stat? Puteti sa imi recomandati unul?In orice oras din tara, nu conteaza.
8 comentarii
1
16-03-2018, ora 23:06
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Incercati in Bucuresti la Obregia sau la Spitalul Sfantul Stelian.
Va trebuie trimitere de la medicul de familie si sa aiba asigurare medicala.
0
19-03-2018, ora 09:54
Siria
Nu este medic/terapeut
Siria
Va multumesc pentru raspuns. Astazi va merge la medicul de familie sa discute cu el. O alta intrebare: trebuie comunicat inainte la spital? Ma gandesc ca poate au un anunit nr de locuri. Am incercat sa trimit e-mail si sa sun la spitalul Sfantul Stelian dar din pacate pare ca toate datele de contact ce le-am gasit pe internet sunt scoase din uz. Va multumesc.
0
19-03-2018, ora 12:34
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Ar trebui sa mergeti inainte sa vedeti daca sunt locuri.
0
25-03-2018, ora 10:00
claudia414
Nu este medic/terapeut
claudia414
buna, daca esti interesata te pot ajuta eu, cunosc o clinica privata ffff buna cu rezultate imediate si personal calificat(vorbesc din experienta)clinica este foarte buna ti-o recomand, ar trebui incercat macar sa vorbesti despre costuri si te pot ajuta, daca te intereseaza spunemi si iti dau un nr.de telefon, succes
0
25-03-2018, ora 10:28
Siria
Nu este medic/terapeut
Siria
Multumesc mult as fi interesata.
0
28-03-2018, ora 10:19
claudia414
Nu este medic/terapeut
claudia414
incearca si suna la nr.0213712484, vorbeste cu cei de acolo si ai sa fii foarte multumita, pentru orice alta intrebare te rog sa ma contactezi, succes
0
15-08-2019, ora 10:33
Suzyca
Nu este medic/terapeut
Suzyca
Bună ziua, ma puteti ajuta cu un nr de telefon valabil?
0
04-09-2019, ora 17:24
Dani C. Burlă
Identitate neconfirmată
Dani C. Burlă
Buna Siria. Cum a decurs?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.