face fata din ce in ce mai greu diverselor somatizari, fricii de moarte, anxietatii... recomandare | Forumul Medical ROmedic

face fata din ce in ce mai greu diverselor somatizari, fricii de moarte, anxietatii... recomandare

25-11-2010
armina
Nu este medic/terapeut
armina
Asi dori daca se poate sa-mi recomadati un psihoterapeut cu experienta care a terminat, , propria supervizare".Persoana ptr care caut ajutor are 50 ani si face fata din ce in ce mai greu diverselor somatizari, fricii de moarte, anxietatii aparute de ceva timp in urma scimbarilor survenite in viata ei..Daca se poate pareri venite din propria experienta sau a celor apropiati. Multumesc.
5 comentarii
0
25-11-2010, ora 23:50
armina
Nu este medic/terapeut
armina
Am uitat sa precizez; BUCURESTI.
0
26-11-2010, ora 09:04
verticala
Nu este medic/terapeut
verticala
Petrisor Tepurlui
este psihoterapeut formator cu foarte multa experienta si singurul care m-a ajutat, dupa ce fusesem la vreo 6 psihoterapeuti inainte. La mine somatizarile se manifestau prin dureri de cap foarte puternice ( migrene)


cautati pe google: "petrisor tepurlui psiho-armonie" si va aparea site-ul cu adresa cabinetului, date de contact, etc

mult succes!
0
26-11-2010, ora 17:53
armina
Nu este medic/terapeut
armina
Iti multumesc ptr raspuns
0
26-11-2010, ora 19:12
uliana
Nu este medic/terapeut
uliana
Profesor, doctor in psihologie Irina Holdevici. Este specializata in terapie cognitiv-comportamentala si este exceptionala. Da o cautare pe Google pentru adresa !
0
26-11-2010, ora 21:20
armina
Nu este medic/terapeut
armina
Da auzisem de dna prof am sa caut, multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul