fara menstruatie...help

03-09-2011
luciana23
Nu este medic/terapeut
luciana23
buna ziua.de 3 ani iau anticonc jeanine, folia o termin luni iar menstruatie imi aparea joia, de data aceasta nu mi a venit, nu am luat nici un alt medicament si nu am uitat nici o pastila, dureri de ovare am avut ca atunci cand ar fi trebuit s ami vina, ieri am avut o usoara sangerare dar maronie dar f putin si azi e f putina secretie mai colorata, de cand le iau de 3 ani de zile nu am faut pauza deloc, mi se mai intampla ca o luna sa mi vina 3 zile si luna urmatoare sa ma tina doar o zi, sunt nedumeritata acum si mi e frica ca nu cumva sa fiu insarcinata sa nu si fi facut cumva pastilele efectul, desi nu stiuu din ce cauza pentru ca le am luat corect, va rog daca puteti sa mi raspundeti multumesc
1 comentarii
0
04-09-2011, ora 07:47
Tania-bis
Nu este medic/terapeut
Tania-bis
Test de sarcina! Nici un anticonceptional nu e sigur 100%.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul