Feed RSS

10-06-2014
Dr. Laurentiu Craciunas
Obstetrica-ginecologie, Manchester, UK
Dr. Laurentiu Craciunas
Ar fi ideal un feed RSS pentru fiecare sectiune (plus optiunea de a le combina) cu scopul de a avea o privire de ansamblu asupra intrebarilor/discutiilor noi dintr-un anumit domeniu.
4 comentarii
0
11-06-2014, ora 10:05
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Buna ziua,

in primul rand dorim sa va multumim pentru interesul acordat forumului ROmedic si pentru raspunsurile dvs. Avem nevoie de ajutor, in special pe domeniul dvs de interes!

Intr-adevar nu avem un sistem foarte bun de gestionare a subiectelor / intrebarilor noi.
Medicii colaboratori (medicii cu peste 50 raspunsuri si care doresc sa ajute cu raspunsuri pe forum) pot primi alerte cand apar subiecte noi pe sectiunile corespunzatoare specialitatii lor.

Dar si acest sistem e perfectibil. Ideal ar fi ca fiecare utilizator sa-si poata crea propriul feed, bifand sectiunile si subsectiunile de interes, asa cum ati sugerat si dvs.

Speram sa cream o astfel de optiune in cel mai scurt timp.

Va multumim inca o data pentru raspunsurile dvs!
0
12-06-2014, ora 02:17
Dr. Laurentiu Craciunas
Obstetrica-ginecologie, Manchester, UK
Dr. Laurentiu Craciunas
Buna seara,

Multumesc pentru raspuns. Inca un detaliu minor, nu am link/buton de raspuns la mesajele private. Nu stiu daca nu-l vad eu sau chiar nu exista.
0
12-06-2014, ora 14:42
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Sistemul de mesaje private este, intr-adevar, rudimentar. Din pacate trebuie sa dati click pe utilizatorul care v-a scris pentru a ajunge pe profilul sau si a trimite un mesaj de acolo... Asta pentru ca initial nu am vrut sa incurajam discutiile private. Era un mod prin care se facea mult spam. Plus ca voiam sa pastram sfaturile medicale la vedere. Acum controlam mult mai bine utilizatorii cu intentii publicitare. E posibil ca pe viitor sa cream un sistem de feedback privat mai prietenos.
0
12-06-2014, ora 20:04
Dr. Laurentiu Craciunas
Obstetrica-ginecologie, Manchester, UK
Dr. Laurentiu Craciunas
Cred ca este benefica pastrarea discutiilor la vedere mai ales ca de un raspuns poate beneficia si altcineva decat cel care a adresat intrebarea initial. Referitor la mesajul privat, din pacate in cazul meu userul a ales sa-si pastreze profilul secret, deci nu-l pot accesa pentru a raspunde :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.