Feriti-va sa faceti ochelari la VISION OPTIC

11-01-2018
drBlajutEma
Nu este medic/terapeut
drBlajutEma
Confirm faptul ca VISION OPTIC sunt o firma de care trebuie sa va feriti. La nici o luna de cand am facut ochelarii, a aparut o fisura de la dilatarea la variatii de temperatura, iar dupa o perioada (una, doua saptamani ), s-a rup de tot rama de plastic pe un colt si a cazut un piciorus. Se vede clar ca nu au fost fortati si ca este un defect de fabricatie. Plasticul din care sunt facuti este un material slab calitativ si nu a rezistat la variatii de temperatura. Cum am intrat cu ochelarii si le-am prezentat problema au incercat sa acuze copilul ca a fortat ochelarii peste cap, ca nu ia folosit cum trebuie, de a inceput copilul sa planga. Ofera o garantie fictiva si rame de calitate indoielnica. Sfatul meu e sa va feriti de ei, daca nu vreti sa nu luati teapa.
1 comentarii
0
11-01-2018, ora 20:10
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Multumim pentru postare!
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK