Fetele operate la Dumitru Totir?

13-04-2016
Klekle
Nu este medic/terapeut
Klekle
Buna fetelor, am tot citit de 2saptamani ce se discuta despre implanturile mamare...si in iunie ma voi opera la domnul doctor Dumitru Totir.intrebarea mea este daca voua v a recomandat sa renuntati la anticonceptionale? Imi este frica ca daca renunt inaintea operatiei cu o luna, ma voi deregla. Si nu am la dispozitie decat luna iunie pentru a ma opera.pe 27 plec din tara.
6 comentarii
0
12-07-2016, ora 17:11
Allexandraparaschiv
Nu este medic/terapeut
Allexandraparaschiv
Buna, eu ma operez la Dr Totir peste 7 zile dar nu mi-a zis nimic de anticonceptionale.
0
17-07-2016, ora 22:35
Elaria
Nu este medic/terapeut
Elaria
Sa ne ti la curent! Sunt si eu o aspiranta !
0
05-08-2016, ora 18:29
Evelinne86
Nu este medic/terapeut
Evelinne86
Buna! Si eu ma operez la dr Totrir in Octombrie dar nu stiu ce sa aleg rotund sau anatomic...
0
12-09-2016, ora 15:16
GEORGIK9104
Nu este medic/terapeut
GEORGIK9104
Nu am implanturi mamare, dar din ce am văzut, sunt mai plăcute din punct de vedere estetic cele anatomice
0
03-10-2016, ora 20:37
Andra08
Nu este medic/terapeut
Andra08
cine s-a operat la domnul dr Totir, cum a fost dupa operatie? in cat timp v-au trecut( ameliorat) durerile?
0
22-08-2021, ora 12:50
IulianaIulianaMirela
Nu este medic/terapeut
IulianaIulianaMirela
Buna! As dori păreri pro și contra despre Dl Dr Totir și Dl Dr Stan Vitalie- augumentare mamară cu implant anatomic. Mulțumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  • Nouă decese legate de o formă de cancer asociată cu implanturile mamare
  • Cum afectează suprafețele implanturilor mamare din silicon sistemul imunitar?
  • Riscurile implanturilor mamare
  •