Fetisul picioarelor

07-11-2009
pager61
Nu este medic/terapeut
pager61
Am 31 de ani si de pe la 15 ani am o atractie de natura sexuala deosebit de intensa pentru talpile/degetele de la picioarele femeilor.
Astept comentarii din partea tuturor, in special a femeilor.
Va multumesc !
3 comentarii
0
07-11-2009, ora 22:42
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
am mai auzit de acest fetiş, am văzut chiar, pe net jucării sexuale pentru astfel de persoane.
0
08-11-2009, ora 11:11
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Acesta nu este fetisism, ci manifestare sexuala naturala. Fetisism este atractia fata de batic, sau de chiloti ori de poseta sau fata de orice obiect utilizat de femeie, care-i sugereaza prezenta si care in mod normal nu atrage. De picioarele femeilor e atrasa toata lumea, incepand cu poetii arabi care lauda gleznele iubitelor.
0
26-11-2010, ora 18:12
PetrusEmanuelMihai
Nu este medic/terapeut
PetrusEmanuelMihai
Buna Ma numesc Petrus Emanuel Mihai am 22 ani si si mie imi plac extrem de mult sa miros si sa le sarut picioarele fetelor, dar nu aam la care si ma tem sa le zic personal treaba asta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Excitatia sexuala
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •