Fimoza sau ce este si ce sa fac

29-04-2007
MarianZ
Nu este medic/terapeut
MarianZ
Am 22 de ani si nu am avut niciodata contact sexual. Am probleme cu penisu.
Cand e in erectie nu pot sa decalotez decat putin. Foarte putin din cap cand fortez iese in afara. Restu numai pot sa trag ca nu iese e ca strans de tot si nu vreau sa fortez sa patesc cine stie ce.
Nu pot sa ma masturbez cu capu putin scos in afara ca va spun fara sa radeti mi se imoaie penisu si imi pierd erectia.
Probabil sa fie asta ca inca nu am ata rupta. Ce pot sa fac? Sa am contact sexual sau sa ma operez? Am incercat de cateva ori sa penetrez o femeie si nu pot ca ejaculez in momentu penetrari nici nu apuc.

Ce sa fac? Sa ma operez sa scap de ata sau sa incerc sa am contact sexual.

Stiu ca o sa fie foarte greu acuma sa am contact sexual
3 comentarii
0
02-05-2007, ora 00:00
Adi00
Nu este medic/terapeut
Adi00
ideea e in felul urmator: cred ca ar trebui sa, mergi la un doctor care sa iti spuna una din chestiile astea doua: 1) ca trebuie sa te operezi, desi nu cred sau 2) ai mai multa rabdare si se va rezolva de la sine: pt contactele sexuale foloseste in cazul asta lubrifiant si o sa vezi ca se va mai schimba un PIC situatia. ce ai mai zis tu cu ata, nu are nici o legatura!
0
02-05-2007, ora 00:00
MarianZ
Nu este medic/terapeut
MarianZ
Atunci cum sa fac sa pot avea un contact sexual fara sa am probleme cand incerc sa penetrez femeia? Ca ejaculez inainte de a o face si nu pot face nimica
0
13-05-2007, ora 00:00
Qwerty
Nu este medic/terapeut
Qwerty
cred ca prima problema pe care ar trebui sa o rezolvi e sa inveti sa vorbesti romana cum trebuie...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Imposibilitatea decalotării penisului
  •