fiv

26-04-2007
monalulik
Nu este medic/terapeut
monalulik
am endometrul f subtire, 2 fiv nereusite la Giulesti ma pregatesc pt al 3 lea.Iau momentan ciclo-progynova. Va astept fivoaselor cu alte sugestii. Va pup si bafta de cati mai multi bb
10 comentarii
0
07-06-2007, ora 00:00
crys_anya
Nu este medic/terapeut
crys_anya
buna, si eu am 2 fiv nereusite si l-am inceput pe al 3 lea la timisoara, nu stiu motivul pt care nu s-a prins dar sunt tare necajita.noroc mai departe
0
19-07-2007, ora 00:00
crys_anya
Nu este medic/terapeut
crys_anya
si eu la al 3-lea fiv am avut endometrul subtire si acum sunt in ziua 12 de la ET imi spui si mie ce tratament ai luat tu pt endometru?eu iau estrofem 4 mg pe zi
0
09-12-2007, ora 00:00
Alexa272
Nu este medic/terapeut
Alexa272
daca ai endoometru subtire nu poti face copiii?
0
11-01-2009, ora 20:02
monalulik
Nu este medic/terapeut
monalulik
Da daca endometrul este subtire nu are loc nidatia
0
11-01-2009, ora 20:05
monalulik
Nu este medic/terapeut
monalulik
am luat ciclo-progynova.Ce ai facut Crys la Timisoara?
0
13-01-2009, ora 22:24
crys_anya
Nu este medic/terapeut
crys_anya
am facut 3 fiv-uri si nici o reusita la doctor Muresan Cezara
0
30-03-2009, ora 01:00
Ella Mirela
Nu este medic/terapeut
Ella Mirela
Ma numesc Ella si as dori sa va spun si problema mea pe scurt.Eu impreuna cu sotul meu ne dorim un bebe din tot sufletul dar, din pacate nu il putem avea pe cale naturala din cauza ca eu m-am nascut fara ovare si nu pot avea ovulatie, dar pot avea prin FIV cu ovule de la o donatoare.Pana acum sunt la a doau incercare (cu ovule de la donatoareanonima)dar din pacate nu s-a prins si as vrea sa mai incerc insa nu stiu de unde pot procura alte ovule.Stie cineva daca exista o banca de ovule in tara sau daca exista cineva care ar dona ?Atunci va rog sa imi scrieti.Va multumesc
0
30-03-2009, ora 23:05
monalulik
Nu este medic/terapeut
monalulik
Ella incearca la Giulesti stiu ca au banca de sperma si ovule.Tine-ma la curent.Bafta si cati mai multi bb
0
31-03-2009, ora 11:15
Ella Mirela
Nu este medic/terapeut
Ella Mirela
monalulik iti multumesc pt raspuns am sa incerc sa iau legatura cu cineva de la spitalul din Giulesti si sper sa fie asa si sa pot primi ovule.Eu auzisem ca nu exista in tara asa ceva si ca pot lua doar de la o persoana donatoare dar sper sa fie cu noroc.Tinem legatura
0
01-04-2009, ora 00:49
Ella Mirela
Nu este medic/terapeut
Ella Mirela
monalulik sa stii ca am luat legatura cu cei de la clinica Giulesti si mi-au spus ca nu au banca de ovule si nu stiu daca exista asa ceva in Romania.Sunt cam trista dar sper insa sa pot gasi pe cineva care ar dona sa ma ajute.Multumesc totusi si daca mai afli ceva te rog anunta-ma.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.