mancarime foarte sacaietoare si deranjanta intre anus si testicule

27-03-2016
mihaiv26
Nu este medic/terapeut
mihaiv26
De aprox 2 saptamani am o mancarime foarte sacaietoare si deranjanta pe portiunea(daca o pot numi asa) dintre anus pana aproape de testicule, in jurul si in interiorul anusului nu am nimic. Cand ma mananca ma scarpin de inebunesc.Nu zi de zi dar cand zic ca am scapat reapare plus ca mai mereu am scaun moale, nu diaree dar moale si ma simt oarecum balonat. Tin sa precizez ca sunt fumator, alimentatia o am fff proasta(odata pe zi pe la 13.00-14.00 si seara pe la 21.00, ore la care mananc fff mult. Dimineata beau 2 cafele si pana la orele 13-14 abs nimic, de multe ori nici apa.Nu consum echilibrat lichide fructe legume...etc. de spalat ma spal zi de zi seara de seara, lenjeria intima zilnic.SINCER NU IMI POT DA SEAMA.M am spalat cu ceai de musetel, sapun de copii.DEGEABA.Fiind o fire mai panicoasa de fel imi fac ffff multe griji.sper s fiu inteles cat de cat si sa pot primi un sfat macar.MULTUMESC DIN SUFLET
1 comentarii
0
27-03-2016, ora 16:15
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Mergeti la un dermatolog. Poate fi un virus hpv care nu se vede. Lenjeria intima sa fie din bumbac 100 %.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.