Forum. De ce nu incercati sa faceti un forum normal cum sunt majoritatea?

25-01-2007
master
Nu este medic/terapeut
master
1.De ce nu incercati sa faceti un forum normal cum sunt majoritatea? Ar fi mai usor de urmarit, e cel putin ciudat acest forum, sunt script-uri free pt forumuri, haideti sa facem ceva serios.
2. Cred ca ar fi bine venita o rubrica gen servicii
7 comentarii
0
25-01-2007, ora 00:00
Dr. Bogdan-Ionut Dobrovat
Radiologie si Imagistica medicala, Iasi
Dr. Bogdan-Ionut Dobrovat
Draga Master,
In primul rand tinem sa iti multumim pentru feedback-ul tau pt ca si asha vom reusi sa inbunatatim unele lucruri. Intr-adevar s-a dorit a fi un forum mai special ( nu neaparat mai ciudat), mai diferit dar mai simplu decat majoritatea forumurilor actuale. Fiind un forum medical a trebuit sa fie putin altfel, mergand pe sistemul: omul identifica sectiunea de care apartine afectiunea sau problema lui de sanatate, si pune acolo intrebarea. Astfel colaboratorii nostri, si nu numai, care urmaresc doar anumite sectiuni ale forumului pot identifica cat mai ushor ultimile subiecte deschise.

Cineva spunea acu ceva timp, ca e bine sa nu ne chinuim sa facem lucruri perfecte ci doar perfectibile.

Oricum daca ai putea sa revi cu un comentariu si sa ne transmiti ce exact ai fi dorit si nu ai gasit ar fi super cool ( cica e la moda termenul acesta) . Iar in legatura cu sugestia numarul doi, banuiesc ca te-ai referit la servicii medicale si cred ca ar putea intra in penultima sectiune a forumului, Medici, cabinete, clinici, ...servicii medicale.
0
30-01-2007, ora 00:00
cfelicia
Identitate neconfirmată
cfelicia
Buna ziua!Cautam intamplator un dictionar de termeni medicali on-line si am dat de site-ul dvoastra, e forte f bun!eu sunt studenta la medicina si sunt dispusa ori de cate ori am ocazia si am o sugestie folositoare pt persoanele suferinde sa le-o impartasesc, cu maxima atentie si sinceritate!E un lucru foaret bun si speram ca in viitor sa avem parte numai de succese in domeniul acesta!
cu respect,
Feliciac Ciuculescu
0
01-02-2007, ora 00:00
laurik_blondu
Nu este medic/terapeut
laurik_blondu
am si eu o intrebare se poate intampla ceva daca am facut sex dupa cateva zile dupa un avort adik nu se poate numi sex k nu si-a dat nici macar drumu?pot incepe sa iau anticonceptionale>?
0
02-02-2007, ora 00:00
crimus
Nu este medic/terapeut
crimus
Laurik, daca nu postezi intrebarea in sectiunea potrivita e putin probabil sa primesti un raspuns asteptat. Poti posta intrebarea la sectiunea "contraceptie".
0
04-03-2009, ora 11:11
Mitea_Violeta
Nu este medic/terapeut
Mitea_Violeta
Am o fata in varsta de 19 ani si foloseste "Capsula de slabit".
Nu are nici-o reactie adversa doar senzatia de gura uscata si transpiratie mai
abundenta.Intr-o luna a slabit 4kg si mananca mai putine dulciuri decat inainte de a lua aceste pastile. Mentionez ca din anul 2007 are deraglari menstruale, iar in urma unor controale medicale
la ginecologie si endocrinologie, a urmat 5 luni de zile tratament cu " DIANE 35".A incetat sa mai ia
aceste medicamente anul trecut in luna august, cand analizele la ficat au inceput sa depaseasca limitele normale.Dupa oprirea tratamentului menstruatia a fost ok pana in decembrie 2008.(19-dec.)
In ianuarie si februarie 2009 nu a mai avut ciclu, abia acum in 3 martie ia revenit.
Intrebarea mea este daca poate relua tratamentul cu "DIANE 35" fara sa renunte la CAPSULA DE SLABIT ? E posibil sa apara reactii adverse ?
0
18-11-2009, ora 12:47
Laura Stoica
Nu este medic/terapeut
Laura Stoica
cunosc si eu pe cineva care are aceeasi problema, i-am recomandat toti sa mearga la medic..nu este normal ce i se intampla...pentru a slabi sanatos e nevoie de sport si nu de pastile:P...ori daca nu, cautati produse naturiste... e un eveniment acum in martie 26-28, anul 2010, care prezinta tot felul de workshopuri, trainere, produse naturiste pentru slabit, sfaturi din partea oamenilor cu adevarat priceputi, etc..- merita sa veniti, io am fost anul trecut si am fost foooaaarttee incantataa:)
0
24-12-2011, ora 03:22
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Romedicul este un forum perfect normal, de nota 10 cu felicitări + un buchet de trandafiri albi ;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.