Fractura femur

08-11-2017
Flavia11
Nu este medic/terapeut
Flavia11
Buna, acum o luna am suferit un accident de mașina in urma căruia m-am pricopsit cu o fractura 1|3 femur și fisuri la bazin. Accidentul a avut in loc in data de 28 Septembrie, și am fost operata in 4 Octombrie. De o săptămâna am început sa ma plimb cu cadrul, Menționez ca din cauza fisurilor la bazin am fost imobilizata la pat 4 spatamani iar acum când ma ridic amețesc și simt ca “se învârte casa cu mine “. Vreau sa știu după cât timp o sa pot calca pe picior si când o sa pot umbla fără ajutor. Încerc si acuma sa calc pe el dar nu pot fiindcă simt ca cedează ca nu ma tine si cad. La medic trebuie sa merg luna aceasta in 23. Pana atunci am sa pot sa merg fără cadru ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK