gaura in calcai de cativa ani...

09-06-2010
io.ana
Nu este medic/terapeut
io.ana
buna ziua.in urma unor crapaturi neingrijite tatal meu a facut o gaura in calcai...a facut mai multe tratamente cu diverse medicamente si creme.incepuse sa se regenereze pielea dar de kteva saptamani a inceput sa i supureze si chiar mici sangerari..a fost si internat de cateva ori cu respectiva problema dar nu i-au spus nimic concret..doar ca e o ulceratie...tin sa precizez ca are acea gaura de cativa ani..care ar putea fi cauzele aparitiei si un sfat daca se poate..?multumesc
5 comentarii
0
09-06-2010, ora 23:39
Cretzofolina
Nu este medic/terapeut
Cretzofolina
buna ziua.ma numesc mirabela.am o problerma din punctul meu grava.acum 1an de zile am folosit anticonceptionale.akum am renuntat la ele dar m-am ingrasat fff atre.Am pofta de mancare mai mereu...as dorii un sfat pt a slabii, pastile cv kre sa aiba un efect cat mai rapid va rog mult de tot...am nevoie de ajutor
0
10-06-2010, ora 10:04
io.ana
Nu este medic/terapeut
io.ana
nu te supara dar ai postat subiectul tau in sectunea gresita...nu are nici o legatura cu ceea ce am intrebat eu..
0
18-06-2010, ora 19:22
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Probabil ca tatal tau ale un mal perforant plantar care poate aparea la cei cu diabet, polinevrita, paralizii.
0
22-06-2010, ora 14:35
io.ana
Nu este medic/terapeut
io.ana
si cum se vindeca??prin tratament operatie??
0
06-07-2010, ora 19:50
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Prin tratament cu topice cu antibiotice.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum îngrijim corect călcâiele?
  • Tratamentul corect al călcâielor crăpate
  •