globul Hystericus (senzatie de nod in gat)

06-09-2014
dragos marian
Nu este medic/terapeut
dragos marian
Buna ziua.Din vara aceasta simt aproape mai mereu un discomfort in gat chiar daca totul e regula cu el adica nu e inflamat sau zgariat, iar inghititul e ok si nici nu ma doare dar senzatie de nod in gat e foarte urata si stresanta si chiar imi creaza o mica anxietate.Din cate am inteles tratamentul e foarte greu de gasit pentru problema si v as ruga din suflet daca sti ceva ce m ar ajuta sa mai ameliorez din senzatia asta nenorocita.
3 comentarii
0
07-09-2014, ora 09:08
A.M.G
Nu este medic/terapeut
A.M.G
probabil e chiar un inceput de anxietate, asta e un simptom al ei..in caz ca nu aveti probleme gastrice
0
07-09-2014, ora 10:39
dragos marian
Nu este medic/terapeut
dragos marian
Sincer sa fiu am trecut prin multe periaoade de stres si depresie in ultima vreme si m am gandit ca poate fi si de la asta
0
15-03-2016, ora 21:37
marian geo
Nu este medic/terapeut
marian geo
Buna ziua Dragos, , , As dori cateva sfaturi de cativa ani sunt intr, o situatie de nu as dori nici la cel mai mare dusman, , , nu mai suport si nu mai am putere sa ma lupt cu o senzatie de arsura in gat si pe limba in special dupa de mananc tin regim de 2 ani fara nici un rezultat am facut analize de zeci de mil fara exagerare dar fara nici o ameliorare tratamente de zeci de mil fara nici un rezultat te rog din suflet da.mi o mana de ajutor din experienta prin care ai trecut
Multumesc frumos
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce îmi dreg vocea întruna?
  •