Gravida in luna a7a cu probl d respiratie

14-10-2013
Labuta
Nu este medic/terapeut
Labuta
Buna ziua! Sunt o gravida in luna a 7a si am probl cu respiratia, mai exact cu nasul. Am racit acum vreo 3 sapt si atunci mi-am dat nasul peste cap. Am fost dependenta d Olynth f mult timp pana acum 3 ani cand un dr f bun d la Bucuresti mi-a recomandat Rhinocort pt a scapa d Olynth si pt a reusii sa respir normal. Am avut o mare reusita cu aceste picaturi deoarece pana acum 3 sapt am fost un om normal. D vreo 5 nopti bune nu mai pot respira decat cu ajutorul Olynth-ului. Situatia s-a agravat pt ca sunt infundata si ziua. Am facut aburi cu musetel, am luat Nazomer, dus fierbinte, nimic... Nu am simptome d om racit. C pot sa fac in mom acesta?! Pot sa reiau tratamentul cu Rhinocort, cel care m-a ajutat atatia ani?! Nu vreau sa mai devin dependenta d Olynth. Va multumesc din tot sufletul!!! Ca o paranteza, dc ajuta la un diagnostic, am o operatie de deviatie de sept, o cauterizare d cornete, polipi si amigdalite scoase. Multumesc mult de tot!!!
1 comentarii
0
03-10-2019, ora 15:54
Dr. Ciubotariu Bogdan-Iliuță
Pneumologie, Iași
Dr. Ciubotariu Bogdan-Iliuță
Bună ziua! Cel mai bine este să mergeți la consult la ORL și apoi urmați tratamentul prescris de medic. O zi liniștită!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.