Help, probleme cu nişte pete pe penis.

01-08-2007
cici 27
Nu este medic/terapeut
cici 27
Domnule doctor, am mai scris un mesaj, dar probabil nu aţi reuşit să-l citiţi. Am o mare problemă, adică nişte bubiţe, sau pete roşii pe capul penisului. Am fost la doi dermatologi care mi-au spus să folosesc Nidoflor unguent. Problema este că nici nu au trecut, mai mult s-au extins şi pe pieliţă spre baza penisului, mai rău este că imi provoacă mancărimi, uneori insuportabile. Vă rog să-mi daţi un sfat ce să folosesc, sau la ce medic să mai merg. Dacă cumva puteţi să-mi sugeraţi dumneavoastră un medic pe care sl cunoaşteţi(sunt din Oradea).Am incercat şi cu tablete de Flucovim de 200. Mulţumesc
3 comentarii
0
01-08-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Nu stiu daca mesajul imi era adresat, insa sfatul meu ar fi sa incercati cateva zile sa aplicati Advantan crema, de 2 ori pe zi, dimineata si seara, masand bine locul pana intra crema in piele.
0
14-08-2007, ora 00:00
cici 27
Nu este medic/terapeut
cici 27
Vă mulţumesc pentru sfat, voi încerca ceea ce m-aţi sfătuit. Mesajul întradevăr aş fi vrut să fie citit de către dumneavoastră. Vă mulţumesc.
0
29-08-2007, ora 00:00
uNu
Nu este medic/terapeut
uNu
Buna cici27!As vrea sa stiu daca tratamentul tau a functionat?As putea avea si eu acelasi lucru...Si care crema ai incercat?As vrea sa-mi raspunzi te rog...Multumesc de intelegere!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.