iar am cazut de sus

28-01-2009
clopici_tomek
Nu este medic/terapeut
clopici_tomek
dragele mele.am revenit din nou in topul celor mai tari fraieri!
perioada de pace, a fost anulata, fiind incalcata de celalalt participant.
in urma razboiului rece, m'am ales "iar" din nou" again" ancora" cu numeroase rani.
invizibile de altfel.dar mereu prezente.
deci."incornorati din toata lumea-primiti'ma"!
e cineva prin zona?simt ca mor
13 comentarii
0
29-01-2009, ora 00:18
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Ce pot sa mai spun clopici_tomek...Ma gandeam ca lipsa ta de pe forum este datorata lucrurilor bune care s-au intamplat in viata ta!Acum vad ca s-a naruit din nou totul!Eu iti spun atat:ori accepti situatia ori renunti, pt ca o cale de mijloc nu mai este posibila!Imi pare rau sincer...
0
29-01-2009, ora 19:32
clopici_tomek
Nu este medic/terapeut
clopici_tomek
multumesc jaquelinne.si mie imi pare nespus de rau.asta e.poop
0
31-01-2009, ora 16:49
andora
Nu este medic/terapeut
andora
Din fericire cred aici e mereu cineva.Am urmarit din nou povestea ta...si stiu ca nu-i o consolare pentru tine dar din pacate se intampla mult prea des...Incerc de o vreme si eu sa intaleg...ce se intampla cu noi oamenii si de ce nu ne iubim pana ce moartea ne va desparti...? Nu stiu cred ca la un moment dat fiecare o luam pe alt drum..intai asa pe poteci diferire...si apoi nici macar nu mai avem aceeasi autostrada.Vei zice ca bat campii ca pote nu inteleg..ca astea nu sunt sfaturi...da nu sunt..resurse gasesti doar in tine si copii tai.am o prietena care trece prin aceeasi situatie.a gasit aprobarea copiilor.s-a mutat singura...s-a linistit...si acum de o vreme iubeste...Ranile vor ramane mereu acolo trebuie doar sa invati sa traiesti cu ele si cand vei zice ca poti vei vedea...ca au disparut.Si inca ceva...extrem de important.INVATA SA TE IUBESTI MAI MULT. Te pup...si mai vorbim..
0
31-01-2009, ora 23:46
kiki L.
Nu este medic/terapeut
kiki L.
Buna, clopici.Imi pare sincer rau sa aud ca esti din nou nefericita.Se pare ca viata ne pune la incercare mereu, dar am senzatia ca doar pe noi, femeile.Poate.ti amintesti povestea mea(nu conteaza), as vrea doar sa stii ca prieteni vei gasi oricind aici, sa te incurajeze, sa.ti dea sfaturi, sau sa.ti spuna o vorba buna.(mi.ar placea sa ma numar printre acestia).Nu vreau sa.ti dau sfaturi, pt. ca oricum vei actiona cum iti va dicta inima, dar poate ca ar trebui sa te uiti in oglinda si vei vedea o femeie frumoasa, tinara, care are si calitati.Da.l naibii de barbat;precis sunt multi care ar vrea sa.ti vorbeasca dar ii indepartezi tu pt ca esti maritata.Copiii tai sunt mari;traieste.ti si tu viata.Iti doresc sa.ti gasesti pe cineva care sa vada ce femeie minunata esti, sa te iubeasca si sa te respecte, sa ai parte de liniste sufleteasca si de iubire.Te pup.
0
01-02-2009, ora 16:19
jenichiriac
Identitate neconfirmată
jenichiriac
Buna, fetelor
Orice inceput este tras de picior de vreu final mai mult sau mai putin fericit. Insa adesea coincide cu momentul in care incepem sa facem mai multe pentru noi ca si femei, fete.
So...
Cine doreste sa isi impartaseasca experienta de viata intr-un nou look facut de GETA VOINEA show pe Euforia?
Un nou start, o noua femeie, un nou look, o noua imagine de sine!!!!!!!!!!!!!!!!
-
0
01-02-2009, ora 20:06
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Buna fetele
Uite clopici, jeni a venit cu o super idee, poate chiar un nou inceput pt tine!!Lasa-l naibii de barbat, ca nu e nici primul nici ultimul!!Viata este scurta draga mea si nu se merita sa iti irosesti timpul gandindu-te la el si la ceea ce face!!!Tu macar ai incercat..Mai mult de atat nu ai ce sa faci!Daca vrei iti poti face viata ta si fara sa te desparti de el, daca chiar nu esti de acord cu divortul!!Sunt atatea cai...
Hai fuguta la Geta Voinea si cu siguranta vei pleca de acolo foarte increzatoare!!
Te pup
0
06-02-2009, ora 16:29
andora
Nu este medic/terapeut
andora
salut tuturor.subscriu si eu celor care te trimit undeva sa te simti bine..mai femeie.sa deschizi ochii la lumea din jur care cred ca am mai spus-o odata isi continua cursul cu sau fara el...te pup si mai da un semn
0
06-02-2009, ora 16:29
andora
Nu este medic/terapeut
andora
salut tuturor.subscriu si eu celor care te trimit undeva sa te simti bine..mai femeie.sa deschizi ochii la lumea din jur care cred ca am mai spus-o odata isi continua cursul cu sau fara el...te pup si mai da un semn
0
11-03-2009, ora 14:49
clopici_tomek
Nu este medic/terapeut
clopici_tomek
buna dragele mele prietene,
va multumesc tuturor ptr mesajele de incurajare.dar mai ales ptr ca existati.nu doar pentru mine, ci pentru toate persoanele care intampina dificultati.inca nu am curaj sa mai schimb ceva la mine.pentru ca am constatat ca ma plac asa cum sunt.daca imi schimb look-ul nu m'ar ajuta prea mult.daca am vreo calitate.vreau sa fiu apreciata pentru ceea ce am.nu pentru ce vreau sa ascund, sau sa devin.m'am resemnat ca am pierdut.si asta e!merg inainte!am devenit mai puternica.si mai indiferenta.doar ca sotul meu a trecut pe antidepresive.undeva cred ca se face dreptate!!!!!!!!!!!!!!!!!!
va pup k drag clopici
0
11-03-2009, ora 14:54
andora
Nu este medic/terapeut
andora
ha...ha..ha..tot el ia antidepresive ?
hai ca-i buna...dar de ce nu mai face fata solicitarii?Ma bucur ca esti cu capu sus sa-l ti acolo...mult noroc.
0
11-03-2009, ora 15:03
clopici_tomek
Nu este medic/terapeut
clopici_tomek
e patetic nu'i asa?probabil nu e multumit de alegerea facuta.a avut ocazia sa'si spuna pasul.si sa aleaga.a ales casnicia alaturi de mn. si eu am avut remuscari a doua zi dupa ce i'am mai dat o sansa.am simtit ca nu mai vroiam o a doua sansa.si chiar am si spus'o.e posibil ca si el sa simta acelasi lucru.asta e!ms mult.poop
0
11-03-2009, ora 15:09
andora
Nu este medic/terapeut
andora
si eu cred ca asta este.patetismul e acolo unde doi oameni care nu au nimic in comun ca persoane aleg sa stea impreuna...e tare rau cand se intampla asa...dar fiind mama inteleg...as face orice pentru copii mei si probabil si tu...Mare pacat ca se intampla lucrurle astea...Maca incercati sa fiti cat de cat prieteni uniti de acelasi tel.sti si tu ca pana la urma dorintele si neputintele tot ies la iveala
0
11-03-2009, ora 15:40
clopici_tomek
Nu este medic/terapeut
clopici_tomek
ASA E DRAGA ANDORA.EU UNA AM INCETAT SA MAI SPER SAU SA MAI DISPER.IAU VIATA ASA CUM IMI VINE DATA.MA BUCUR DE SOARE, DE PRIMAVARA.DE COPII.SI DE TOT CE E FRUMOS IN JURUL MEU.CHIAR AM AJUNS SA IL PERCEP CA PE UN CUNOSCUT.NU CA PE UN SOT.TE POOP
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul