Imediat dupa primul contact

27-04-2007
intermezzo
Nu este medic/terapeut
intermezzo
Salut

Sunt fata si am avut un prim act sexual saptamana trecuta. Totul a fost ok insa de cateva zile am dureri mari de stomac si chiar am urinat cu sange.
De ce mi se intampla asta??
E posibil sa ma fi imbonlavit ??

Multumesc
4 comentarii
0
27-04-2007, ora 00:00
Dr. Markus Sorin
Medicina interna, Sighetu-Marmatiei
Dr. Markus Sorin
Daca ai urinat cu singe-asta poate fi o coincidenta cu faptul ca ai fost deflorata-fiind de ex- o piatra la rinichi care si-a facut aparitia chiar acum...Dar daca singerezi dupa primul contact sexual(nu la urinat, ci singerare vaginala)- e ceva absolut normal(himenul este vascularizat doar...).
Cit despre durerea de "stomac"-eu cred ca e o durere in etajul inferior abdominal- asta s-ar explica, ...dar daca e mai sus(in epigastru), atunci e posibil ca din nou e o coincidenta si ai facut o gastrita sau un ulcer...
Lucrurile nu prea se leaga- dureri de stomac si singerare la urinat...eu cred ca ar fi bine sa ii povestesti si medicului de familie sa vedem ce spune...
0
27-04-2007, ora 00:00
intermezzo
Nu este medic/terapeut
intermezzo
Pai durerea de stomac a fost in partea inferioara a acestuia(''etajul inferior'')iar la urinat am sangerat o singura data.o prietena mi-a spus ca e normal asta ca asa elimina stomacul reziduurile acumulate
0
15-06-2007, ora 00:00
rebbe
Nu este medic/terapeut
rebbe
am avut primul contact sexual acum 2 zile.azi mi-a aparut o mica sangerare.e totul ok?
0
30-12-2011, ora 11:26
sergiu9
Nu este medic/terapeut
sergiu9
salut.

Sunt un baiat, am avut saptamina trecuta cu prietena pentru prima data un act sexual insa ea era virgina, acum ea are diferite simptome de parca ar fi insarcinata spre exemplu: o dor sinii, pofte de mincare, ciclu intirzie, oboseala.
Ajutati-ma va rog. Mie frica foarte mult(((((((Poate fi fata insarcinata daca am avut un contact sexual protejat.poate fi insarcinata?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici