Imi dau drumul prea repede

22-11-2008
anonim2
Nu este medic/terapeut
anonim2
Mi-am facut o prietena si trebuie sa vina la mine sa facem sex si mie frica pentru ca atunci cand ma masturbez imi vine in vreo 5 minute si apoi nu se mai scoala oricat as incerca si orice as face... am auzit din discutii de pe la sccoala mai de peste tot ca multi colegi au facut-o chiar 3 ore... sau o ora fara nici o probleme adik presupun ca au avut mai multe numere.. sunt curios daca exista vreo sansa sa mi se mai scoale dupa alea 5 min. nu imi dau seama din ce cauza poate fi asa ar fi lojik sa mi se mai sccoale..mentionez ca am 19 ani si o am de 15 cm..multumesc mult acestui site. si voua... daca ma ajutati
51 comentarii 12 Înainte ›
0
22-11-2008, ora 14:41
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
;))))))))))))))))))))))))))))))) anonim2, pai daca programati sexul, nu o sa va iasa niciodata!!Sexul asta trebuie sa aiba anumite momente cand trebuie facut!!Trebuie sa fii relaxat, iar daca tu stai mereu sa te gandesti daca vei avea ejaculare precoce, sau mai rau...nu vei avea erectie, fii sigur ca asa se va intampla!!M-ai facut sa zambesc pe bune!!Dar cum i-ai spus prietenei tale:draga te astept la mine sa facem sex??? ;)))))))))))))))))
0
22-11-2008, ora 14:49
magduta83
Nu este medic/terapeut
magduta83
DRAGA ANONIM2 STAI LINISTIT RELAXAZATE, DACA NU AI SA TE GANDESTI FOARTE MULT LA "OARE O SA MI SE MAI SCOALE ?" AI SA VEZI CA O SA FII MULTUMIT DE TINE;IN CE_A CE II PRI VESTE PE CEILALTI CARE TIA ZIS CA TINE 3 ORE EU NU PREA POT SA CRED. BAFTA SA IMI SCRI DACA TIAM FOST DE FOLOS
0
22-11-2008, ora 14:58
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
anonim2, pe bune acum, dar tu chiar ai crezut ceea ce ti-au spus colegii tai???cred ca nici in povesti nu gasesti asa ceva!!Spune-le celor care au avut o partida de sex timp de ore neincetat, sa se inscrie la un concurs, ca poate vor intra in CARTEA RECORDURILOR!!! ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
23-11-2008, ora 01:23
anonim2
Nu este medic/terapeut
anonim2
deci o sa incerc sa ma gandesc in alta parte... da asa am facut cu ea iam zis vi in decembrie atunci si o facem. si ea a zis ok :)) dar na acum nu stiu ce o sa se intample.. oricum daca e nasoala treaba o sa ma duk la medic desi poate o sa par un fraier ce e complexat de un nimik :)
0
28-11-2008, ora 19:34
anonim2
Nu este medic/terapeut
anonim2
ma facut sex cu ea... a fost fara prezervativ.. ma rog a iesit bine din cate cred eu.. acum nu stiu daca poate ramane insarcinata sau nu.. pentru ca eu stiu ca mi-am dat drumu in afara ei... asta stiu. dar poate sa ramana de la lichidu ala seminal... nu stiu asa am auzit...eu sincer nu vreau sa ma trezesc cu ea ca e insarcinata... nu stiu ce sa fac...
0
28-11-2008, ora 19:51
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Dragul meu, esti mai mic decat baiatul meu deci imi pot permite sa te cert.
In primul rand nu faci sex fara prezervativ pt. k :
1. te protejeaza impotriva BTS si
2. nu ramane insarcinata
Care din colegii tai ti-a spus ca face sex 3 ore incontinuu, este un mare mincinos si un laudaros. Face asta k sa va faca pe voi invidiosi si, vai, ce mare mascul e el. Sa nu-l crezi si nu mai fi asa de complexat ca nu esti mai prejos decat ei.
Chiar ai un penis normal pentru varsta ta. Cat ai vrea sa fie, ce naiba, ai doar 19 ani!
Si dak tot vine prietena ta, incearca mai intai un preludiu, stii tu cum, o atmosfera placuta si dupa aia treci la sex.
Stai calm si o sa fie vine.
Succes
Alisia
0
28-11-2008, ora 19:51
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
O sa fie Bine, vroiam sa zic.
0
09-01-2009, ora 01:25
evident.silvia
Nu este medic/terapeut
evident.silvia
colegii tai se lauda. nu mai fii stresat. mai bine gandeste-te cu cine te culci, nu cum si cat dureaza. fereste-te de boli
0
03-05-2009, ora 14:57
Jose4live
Nu este medic/terapeut
Jose4live
A-si adauga si eu o parere, nu am sa vorbesc vorbe, am sa spun din propria experienta:nu sunt atat de norocos sa am parte de sex regulat, dar am facut-o.Problema e k am avut momente cand m-am bucurat de sex(kare nu a durat 3 ore incontinuu :)) ) per total a insumat kam 2 ore, uneori am rezistat si 40 min incontinuu, iar alte dati, nu rezistam nici 5 min.unde e necunoscuta??.poi acolo.kand o facem la ghici...iese la ghici...cand o facem mai controlat si regulat, iaka da rezultate. :) sper k ai desprins ideea principala :)) bafta
0
07-05-2009, ora 22:29
Andrei4u
Nu este medic/terapeut
Andrei4u
Allisia, daca anonim2 are 19 ani si 15 CM si spui ca la varsta lui este bine, eu am 17 si am penisul de 18 CM.Asta inseamna ca este prea mare ? (am pus aceasta intrebare nu ca sa ma dau mare ci doar pt ca n am avut ocazia sa intreb o fata daca este ok(penisul meu) va rog raspundeti...)
0
20-05-2009, ora 16:55
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Draga Andrei, tu esti unul din cazurile extrem de fericite, adica esti bine dotat. Bucura-te ca esti ok! Si anonim2 este bine dotat, marimea penisului nu este asa de importanta, mai important este ce stii sa faci cu el, nu-i asa ? Nu va mai ganditi la marimi, bucurati-va de viata ca sunteti tineri si aveti tot ce va trebuie!
Aliss
0
21-05-2009, ora 22:41
Andrei4u
Nu este medic/terapeut
Andrei4u
Aliss iti multumesc pentru raspuns, chiar ma ingrijorasem in ultima perioada din cauza asta deoarece am vrut sa am o partida de sex cu o fata (fata nu mai era virgina) si dupa ce am facut sex oral m-a refuzat pe motiv ca e prea mare si o va durea foarte tare...
M-ai am o intrebare pentru tine...

De ce vorbesti la persoana a 2 a plural si nu vorbesti la persoana a 1 a plural?adica spui de noi ca suntem tineri... tu cati ani ai?
SE SPUNE CA FETELE CU CAT SUNT MAI IN VARSTA CU ATAT SUNT MAI "BUNE LA PAT" :d
0
22-05-2009, ora 12:06
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Buna !Hai ca ma distrezi! Esti simpatic foc!
Am auzit si eu ca fetele care sunt mai mari decat baietii sunt mai bune, adica au experienta, intelegi tu! Pe viitor daca ai de gand sa fii cu o femeie mai mare ca tine in primul rand trebuie sa ai grija sa te protejezi pt k surprize sunt destule !
Citeste mai sus ce i-am zis lui anonimul, ca e mai mic decat baiatul meu si mi-am permis sa-l cert. S-ar putea sa fiu de varsta mamei tale, nu spun cat, ca noi femeile, dupa un timp nu ne mai laudam cu varsta noastra, ce sa faci ? Orgoliul feminim!!
Asa ca tu esti si mai mic decat anonim2 si decat copiii mei si imi permit sa-ti dau niste sfaturi utile ! Avand baieti, discut cu ei mereu de aceste probleme si mereu ii indrum asa k discut cu ei foarte deschis despre educatia sexuala tocmai sa aiba grija de surprize neplacute.
Si vorbeam de voi, adica tu si anonimul, ca sunteti baieti normali, dotati si sa aveti grija de voi !
Daca vrei sa discutam, chiar daca nu prea am timp, putem discuta!
Ai grija de tine!
Aliss
0
02-06-2009, ora 08:29
david_cdd
Nu este medic/terapeut
david_cdd
incerca sa te masturbezi dimineata si seara de la 10minute si incearca so prelungesti pana la 30 minute dar fara sati masezi capu pulii ca sa nu ajungi la orgasm. si in timp o sa devii mai rezistent, o sa ai un orgasm mai puternic si mai consistent !
0
15-06-2009, ora 01:19
valentyn
Nu este medic/terapeut
valentyn
Salut..ma numesc Valentin
Am 18 ani
Sunt din Braila
Si as vrea ca sa discut cu ali39
Dar cred ca mai bn ar fi pe privat
Astept sa vb niste lucruri mai intime
Ceao Aliss
Bafta la toti
0
15-06-2009, ora 18:18
andreiusu
Nu este medic/terapeut
andreiusu
vreau sa fac si eu niste teste.recunosc ca nu am mai facut vreodata desi am 20 :( sfaturi? ce tipuri de teste? sunt f scumpe?? mc mult
0
15-06-2009, ora 18:50
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
test HIV, test hepatita b, test hepatita c, wasserman( test sifilis), ceva si pt TBC, sper sa nu ai nimic din astea duar ca e bine sa le faci. Nu sunt exagerat de scumpe.
0
17-06-2009, ora 16:59
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Valentyn scrie-mi pe mail ! il gasesti daca dai clic pe numele meu la date personale.
0
17-06-2009, ora 18:29
valentyn
Nu este medic/terapeut
valentyn
Unde ca nam vz date personale?...:d:d:d:d:d:d.
0
18-06-2009, ora 14:39
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
da-i clic pe id-ul meu si vezi acolo
0
09-07-2009, ora 01:10
danutz1992
Nu este medic/terapeut
danutz1992
am si eu o intrbr:
nu mie rusine de mn
am 17 ani si nu sunt foarte dotat
am penisul de 13-14 cm
cum ma puteti sfatui sa nu ma mai simt inferior fatza de ceilalti, si vroiam sa stiu dak e advrt k pana la 21 ani se mai mareste
?
0
17-07-2009, ora 12:40
hugoruzz
Nu este medic/terapeut
hugoruzz
am 18 ani si am un penis de 16-17 cm...asi dori sa o intreb pe ali39 daka ar fi satisfacuta de un astfel de penis?.(nu fac mishto)
0
17-07-2009, ora 12:41
hugoruzz
Nu este medic/terapeut
hugoruzz
si pt oricare fata care scrie pe acest forum...multumesc!!!
0
10-08-2009, ora 19:25
kistoc
Nu este medic/terapeut
kistoc
buna...am si eu o problema...cand incerc sa fac sex cu cineva bineinteles protejat.ma excit prea repede..nush ce am..ma poate cineva lamuri si pe mine ?
0
14-08-2009, ora 16:03
zabuza
Nu este medic/terapeut
zabuza
hello! Am 21 de ani sunt cu o fata de 1 an si ceva si de fiecare data cand facem sex ma excit prea repede, trebuie sa facem de mai multe ori ca sa rezist mai mult, dar intr-un final obosesc si nu prea mai e cinestie ce erectie. Astept ceva pareri
0
02-09-2009, ora 23:14
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Daca aveti un penis de peste 14 cm e ok.Iar cei cu excitarea, va trebui sa faceti sex regulat ca sa va puteti controla.
0
02-09-2009, ora 23:16
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Erectia are 6 trepte, se vede si cu ochiul liber, la fiecare treapta urcata, adica atunci cand simte ca se excita si mai mult trebuie sa se opreasca, adica sa schimbe pozitia, sa se gandeasca la ceva urat(glumeam), sa te mangaie sau cu totul altceva, decat sa te penetreze din nou.asteapta 2 minute sau 3 si incepe din nou, si tot asa pana aproape de ejaculare.e chestie de antrenament.trebuie sa practicati si sa aveti rabdare.
0
02-09-2009, ora 23:20
zabuza
Nu este medic/terapeut
zabuza
aha, o sa practic cu altele. ca m-am despartit de gagicamea intre timp :)). mda. ms pt raspuns.
0
28-09-2009, ora 20:07
love_dany2005
Nu este medic/terapeut
love_dany2005
salut sunt dany am 22 de ani si am si eu o problema care nu imi pot inchipui de la ce este...aproape la fel ca cea a baiatului de mai sus...imi dau drumul ffffoarte repede el a spus 5 minute io lam intrecut maxim 3 minute si gata si pe urma nu se mai scoala sub nici o forma...problema este ca eu pana acum 1 an m-am drogat cu heroina timp de 2 ani si majoritatea imi spun ca din cauza heroinei acum trag consecintele oare ma voi face bine oare va trece.oare imi voi putea satisface fetele cu care fac sex sau dragoste vreodata???va las aici id meu de messenger si nr meu de tel dak ma puteti ajuta plzzz mult ??? love_dany2005 si tel:0762.884.618.vam dat astea pentru ca eu nu prea intru aici pe forum dar am vazut din intamplare si m-am gandit ca ma puteti ajuta si pe mine ms mult cine ma intelege si vrea sa ma ajute si celorlanti care ma ascultati...credetima ca este ceva jalnic cu care imi este rusine:((((((:(((((
0
11-10-2009, ora 18:01
monza
Nu este medic/terapeut
monza
cred ca e si de la acele droguri, incearca sa mai faci exercitii vezi cat te tine.Pune-o la treaba!!!
Adaugă un comentariu / răspuns
51 comentarii 12 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: