Imi intarzie ciclul.

09-07-2013
Anna33
Nu este medic/terapeut
Anna33
Am avut primul contact sexual acum 3 saptamani si inca unul acum 4 zile. Ambele au fost protejate. Trebuia sa imi vina ier. Se poate sa fiu insarcinata? Mie de obicei nu prea imi intarzie. Totusi, ma dor sanii ca intotdeuna.
3 comentarii
0
25-07-2013, ora 14:24
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
daca a fost protejat nu. este posibil sa fie o dereglae.
0
25-07-2013, ora 20:23
leyyre
Nu este medic/terapeut
leyyre
Buna.Am si eu o problema...in data de 19(vineri) am avut un contact sexual neprotejat...dar nu a terminat inauntru.inca nu mi-a venit ciclul..trebuie sa imi vina pe data de 17 nu e foarte regulat...in 22 (luni)mi-am facut un test de sarcina care a iesit negativ...tin sa mentionez ca acuma 2 luni mi-a venit in 10, si luna trecuta in 17...ar trebui sa mai imi fac un test...?zilele trecute am fost si putin stresata.sanii mi s-au intarit si ma doare putin burta...e doar o simpla intarziere??am mai patit ca nu mi-a venit o luna ciclul dar nu a fost nici o problema...
0
26-07-2013, ora 11:20
raluca88
Nu este medic/terapeut
raluca88
se intampla sa fie dereglari insa chia daca se ejaculeaza in afara tot exista acel lichid(seminal) dinaintea ejaculaii pe cae unii babati il au si nu isi dau seama. totusi nu inteleg de ce va riscati asta ptr toate fetele, exista prezevative, anticonceptionale cae se dau gatis dacaa sunteti studente, eleve. va jucati cu viata voastra. eu nici dupa 9 ani de relatie nu ma joc. asta se numeste inconstienta. totusi daa va place sexu;l direct adik fara prezervativ, luat pastilute, exista inele intavaginale, diafragme. acum nu critic pe nimeni insa E MAI SANATOS sa iei pasti;ute sau sa te potejezi decat s afaci un avot sau sa abandonezi un copil. ganditi-va toate care cititi acest mesaj. scuze nu pea imi merge tasta R. sanatate va doresc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: