Imi moare penisul, nu stiu de la ce e, va rog sa ma ajutati | Forumul Medical ROmedic

Imi moare penisul, nu stiu de la ce e, va rog sa ma ajutati

22-02-2009
BigDaddy
Nu este medic/terapeut
BigDaddy
Incerc sa fac sex cu o fata de la inceputul luni si si nu reusesc, am incercat de 4 ori pana acum si nimik, am stat si 30-40 min in prelutiu cu ea beton si cnd vrea sa intru in ea, imi pun prezervativul si dupa 1-2 min de la penetrare imi moare penisul si nu simt nici o placere, mi a facut sex oral simteam foarte putin si cnd nu o mai facea imi murea putin cnd facea iar se ridica, nu stiu ce sa mai fac pana acum nu am avut astfel de probleme mie imi era frica ca la cea mai mica excitare si atingere imi voi da drumul, poate ca de vina sunt prezervativele sau faptul ca ea vrea preludiu f mare, inainte acu vreo 3 luni am mai fost cu o fata dar dupa 5 min ne dezbracam si o penetram fara probleme 15-20 min nu stiu ce se intampla acum sau care ar fi cauza, acu eu tin un regim poate asta e cauta nu stiu ce sa mai cred ea zice ca ii e f greu sa mai stea cu mine ca deja de 4 ori si nimik, am un penis de 14 cm si diametru de 13 cm (cred ca este cam mic) penisul meu nu este circumcis si cnd este in stare erecta capul penisului se trage in jos si doare un pic si ma gandesc sa imi fac operatia de circumcizie, eu am23 ani 178 inaltime si 95 kg nu arat f gras dar e peste limitele normale, astept raspunsuri la problemele pe care le am de la persoane pregatite in astfel de probleme multumesc
4 comentarii
0
22-02-2009, ora 17:07
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
de obicei majoritatea disfuncţiilor erectile au cauză psihică. partea proastă e că dacă ţi se întâmplă odată a doua oară îţi va frică că vei păţi la fel şi automat se întâmplă aşa. intri într un cerc vicios. ar trebui să ai o parteneră care să aibă răbdare şi să stea alături de tine şi se va rezolva, nu o fată care să te ameninţe că te părăseşte
0
22-02-2009, ora 17:11
BigDaddy
Nu este medic/terapeut
BigDaddy
ms mult pt. raspuns, si eu ma gandeam ca poate fi si o cauza psihica pt ca a 2 oara nici nu prea mai vroiam sa incerc de teama sa nu dau gres, dar nu poate sa fie si alta cauza de la vreun tratament mai vechi sau boala ca nu stiu ce sa fac mersi
0
23-03-2009, ora 00:43
micicoclender
Nu este medic/terapeut
micicoclender
Aceeasi problema o am si eu...ce as putea face?
0
05-12-2012, ora 19:26
martin92
Nu este medic/terapeut
martin92
As avea si eu o intrebare: cum scapam de acest cerc vicios ca sa scapam de aceasta problema?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •