Implant bilute pe penis

14-12-2008
chrys69
Nu este medic/terapeut
chrys69
Ce parere avetzi despre Bilele puse pe organ... Si daca stiti vreun cabinet sau doctor care face astfel de implanturi. astept ideii si pareri. !!! Va Multumesc!
5 comentarii
0
14-12-2008, ora 10:56
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
Draga Crys69, sper ca nu vorbesti serios. Dumnezeu ne-a lasat exact cum trebuie, eu nu sunt de acord nici cu cerceii din urechi de la femei.
Aceste inclinatii spre pircing sunt fie exhibitionism la adolescenti, fie o forma de dezaxare, de automutilare.
Deci ramai asa cum te-ai nascut, asta este sfatul meu.
0
14-12-2008, ora 12:06
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
De ce ai impresia ca nu vei aduce o fata in pragul orgasmului decat cu acele metale infpte pe nu stiu unde?Si daca in urma acestei mici interventii organismul tau nu va reactiona tocmai bine problema se va complica si te vei nenoroci pe toata viata? Pentru ce? Pentru un moft, fite, teribilism care de fapt au un singur nume - infantilism.Mai reflecteaza!
0
14-12-2008, ora 15:50
chrys69
Nu este medic/terapeut
chrys69
Pai credetzima nu e vorba ca nu satisfac femeia sau ceva de genu sincer sunt peste media europeana la marime dar am vazut ca e o fitza si de. Am pus acest subiect sa ascult parerile mai multora deci nu ma acuzati de nimik "inka" nu am. dar am intrebat ////
0
13-04-2009, ora 23:35
George M.
Nu este medic/terapeut
George M.
nu e o fitza, e o metoda de protest si automutilare a puscariasilor
0
10-05-2009, ora 18:14
ProAndy
Nu este medic/terapeut
ProAndy
Nu as putea intelege de ce trebuie sa te mutilezi pentru a fi in "ton cu tendintele". Daca vrei sa incerci alte senzatii in timpul actului sexual poti alege din gama variata a jucariilor sexuale. Sunt pana si prezervative cu anumite membrane sau bile, tot ce vrei si ce nu vrei pe ele pentru a crea placere
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •