Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 994995996 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
11-01-2013, ora 17:30
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Elena, ma bucur ca esti bine si multumita! Felicitari tie si dlui. dr.!

Flory, daca citesti forumul, iti vei forma niste impresii si vei vedea ca aici sunt fete operate la doctori foarte buni cu rezultate frumoase. Mai mult de atat, nu iti putem spune noi, decizia e numai a ta. Dar nu cred ca vei da gres, mergand la oricare din doctorii nostrii.
0
11-01-2013, ora 17:37
vladescuelena
Nu este medic/terapeut
vladescuelena
Multumesc frumos al3poz.Abia astept sa se dezumfle nasul de tot, pt ca sunt foarte curioasa cum va arata in final.Mie deja imi place foarte mult.Mi-a fost foarte frica de aceasta operatie dar a fost muuuult mai usoara decat ma asteptam.
0
11-01-2013, ora 17:44
flory3
Nu este medic/terapeut
flory3
Problema este ca sunt subtirica am 1.73cm si 50kg.credema ca la fiecare doctor d care sa scris p forum am citit si am vazut pozele dar chiar sincer nu mi se par toate pozele extraordinare.da stiu ca difera d la femeie la femeie.eu as vrea implanturiile sa fie cat mai naturale sa nu fie ff mari, tuguiate sau un san mai jos si unul mai sus.ma gandeam sa imi pun 330 cc dar este ca sanul stang e mai mic si mai vizibil decat dreptul si am putin despartitura intre sani.si as vrea ca despartitura sa nu mai fie asa dupa operatie, as vrea sa arate normal si sexy.
0
11-01-2013, ora 17:45
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Daca deja iti place, nu are cum sa iti displaca, cand se va desumfla. Sunt convinsa ca va fii un super nasuc :) Mai ales ca te-ai operat la un doctor bun, care iti inspira incredere maxima. Conteaza mult sa ai incredere in doctorul tau si avand in vedere ca te-a si "reparat", te poti declara de pe acum multumita.
0
11-01-2013, ora 17:48
cata9986
Nu este medic/terapeut
cata9986
Sara la. Dr Totir operatii costa intre 2600 si 3000 de euro.
Consultatia este gratuita asa ca eu cred ca merita sa mergi sa vezi si sa decizi.
Hai ca am sarit toate pe tine ba unele- ti spun dute la x altele y vine peste 3 zile altele iti recomanda pe z, dar decizia este a ta si doar a ta.
Succes!
0
11-01-2013, ora 18:12
Deea.E
Nu este medic/terapeut
Deea.E
Elena sa te bucuri sanatoasa de noul nasuc, ma bucur ca esti bine si ca a iesit totul asa cum ti-ai dorit.Vb mai multe saptamana viitoare.pupiiiici
0
11-01-2013, ora 18:26
sara27
Nu este medic/terapeut
sara27
va multumesc mult pentru sfaturi... am reusit sa vb cv si dr sorin nae si mi-a zis undeva la 2700... dna isac ina mi-a facut o impresie chiar f buna si am vazut si pe web pozele dansei si sunt ok...dar as vrea totusi sa mai aud niste opinii de la persoane kre s-au operat la dansa. :(
0
11-01-2013, ora 18:51
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Sara, uite aici o cautare in forum, despre dna. Isac. Numai ca dand pe fiecare link in parte, iti da discutia de la prima postare, asa ca trebuie sa dai tu search in fiecare pagina si sa cauti "isac", ca sa te duca direct la postare. Te descurci tu: http://www.romedic.ro/cauta.php?q=isac+inax=0y=0
0
11-01-2013, ora 18:59
adina1987
Nu este medic/terapeut
adina1987
Va multumesc pentru raspunsuri..azi am vz si eu mai bine rezultatul si a iesit foarte bine.sara27 eu m-am operat la dna ina este foarte de treaba si am obtinut ce imi doream dupa operatie niste sani superbi...eu m-am operat zilele trecute
0
11-01-2013, ora 19:00
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Felicitari, Mona! Tu aveai niste sani frumosi si inainte. Asteptam poza, ca uitandu-ma dupa postari despre dna. Isac, nu am gasit deloc poze. Asa ca poza ta e binevenita :) Recuperare rapida!
0
12-01-2013, ora 10:00
adaeu
Nu este medic/terapeut
adaeu
buna fetelor, au aparut ceva noutati pe forum...
Am vazut ca intre timp a aparut si o pacienta a dl dr la care am vrut eu si aceasta a confirmat zvonurile bune despre dl dr.Oancea din Alba Iulia.
Eu insa am amanat atunci pasul cel mare pt ca am nimerit o perioada nefavorabila si mai ales sotzul meu nu putea accepta ideea.Si cum ambele pareau contra mea...am fost atat de tensionata incat...m-am oprit. Deocamdata.
0
12-01-2013, ora 13:34
CristinaCri
Nu este medic/terapeut
CristinaCri
Elena, felicitari pentru nasuc. Cât costa o rinoplastie la doctorul tau?
Mona te-ai operat.? Cât ti ai pus? Merci!
0
12-01-2013, ora 13:56
CristianaStar
Nu este medic/terapeut
CristianaStar
Buna fetele, adaeu am completat datele la profil asa cum mi ai cerut. Ce faci te ai operat?
Mona1989, tu semeni cu mine. Asa eram eu inainte.
Felicitare fetelor nou operate!
Gabi mai esti pe aici?
0
12-01-2013, ora 14:57
gabi32
Nu este medic/terapeut
gabi32
La multi ani tuturor, Cristina Star sunt aici!!!! :)))) Cand ajungi iar la consultatie? Eu vreau saptamana ce urmeaza sa merg, de fapt dr Grecu mi-a spus dupa 15 ale lunii ianuarie sa vin, ar fi super daca ai putea sa vii si tu in acelasi timp.Ce zici?
0
12-01-2013, ora 16:30
vladescuelena
Nu este medic/terapeut
vladescuelena
Buna Cristinacri. Chiar nu stiu sa iti spun un pret pt ca eu mi-am facut mai multe operatii. Ii poti trimite un mail sau il poti suna ca sa afli pretul exact
0
12-01-2013, ora 22:13
cori25
Nu este medic/terapeut
cori25
Buna fetelor..eu parca am numai "bube"in ultimile zile...de vreo 2 zile ma inteapa inima...am o stare de disconfort dar nu mi dau seama de la ce...daca ceva nu e ok?
0
12-01-2013, ora 22:36
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Cori, ai cumva emotii? Eu, inainte de operatie, simteam ca inima mi-o ia la goana si aveam o greutate pe piept, simteam ca nu pot respira bine. Plus ameteli si alte cele, toate datorate emotiilor si cred ca erau numai in capul meu. Culmea, fiind hipertensiva, inainte de operatie, aveam tensiune de aviator. :))
Cred ca asta e si la tine, emotiile, care isi fac de cap in corpul tau. Nu mai retin, cand ai operatia?
0
12-01-2013, ora 22:42
Bibyshor
Nu este medic/terapeut
Bibyshor
Cori calmeaza-te :* eu am dureri de cap cand am emotii, si de o saptamana ma doare capul incontinuu! d'aia sper sa ma operez cat mai repede, ca daca stau asa si ma gandesc, imi apar fel de fel de ganduri, unele mai negre decat celalalte :D hai ca poate ne tinem una pe alta de manuta! Ma duc marti la consult si daca imi spune ca miercuri ma pot opera, accept fara sa clipesc :)
0
12-01-2013, ora 22:48
Nicole82
Nu este medic/terapeut
Nicole82
Hahahaha.fetelor mă faceţi sa rad!!!eu mai am o luna pana la operaţie si cand mă gândesc inima i-mi sare din piept!!La fel ca si tine Cori25... mi se taie respiratia cred ca e ceva normal!!!
0
13-01-2013, ora 00:15
cori25
Nu este medic/terapeut
cori25
Probabil e pe psihic..eu sunt si cam panicoasa din fire..imi e f frik d anestezie..bybushor eu joi am sa merg la urmatoarea consultatie..al3poz, operatia intentionez sa o programez pe 21..dar o sa va tin la curent, oricum. Va pup
0
13-01-2013, ora 01:45
CamySweet
Nu este medic/terapeut
CamySweet
Fetelor.m-am uitat si pe pagina doctorului Calota si imi plac mult rezultatele.ce parere aveti despre dansul?Sanii operatii de el arata exact cum imi doresc eu foarte sexy si voluptosi.Inca o intrebare am ce implanturi recomandati rotunde sau anatomice si care e diferenta intre matrix, mentor, arion si altele?Va pup
0
13-01-2013, ora 10:31
vintila88
Nu este medic/terapeut
vintila88
Camysweet, vorbesti serioas cand spui ca iti plac rezultatele dr. Calota de pe pagina lui??? Adik sigur te-ai uitat pe pagina lui??? Este alegerea ta, dar ia-o pe cea corecta, mai aduna informatii si apoi ia o decizie corecta!!! Eu am arion, sunt ok, dar am auzit ca sunt mai bune mentor si matrix decat arion, ca s-au facut mai multe studii pe ele...
nu uita, ia o decizie corecta!!
0
13-01-2013, ora 13:01
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Cami, dupa atatea nemultumiri ale fetelor operate la dansul, m-am uitat si eu pe site. Si mi s-au parut niste rezultate dezastruase. Un san jos, unu sus, unu la stanga, unu mai la dreapta. Nu stiu cum arata niste sani frumosi, in viziunea ta, dar sanii dlui Calota (cei de pe site), par efectiv lipiti de torace, nu stiu cum sa ma exprim.
Oricum, sfatul meu si al multor fete de aici (sunt sigura), e sa te duci in alta parte, ca sa fii sigura. 2 fete de pe site au rezultate frumoase la dansul: Lela Blue, daca nu ma insel si Alinuka, in rest...numai paciente nemultumite, care au avut sau au in continuare, nevoie de alta interventie, pt a scapa de probleme sau complexul sanilor nereusiti.
0
13-01-2013, ora 14:34
gabi32
Nu este medic/terapeut
gabi32
al3poz are dreptate, nici mie nu-mi plac rezultatele, un san mai sus decat celalalt...si e foarte vizibil, oare fetele alea chiar sunt multumite de rezultat???? clinica arata super dar nu asta conteaza.
0
13-01-2013, ora 17:08
Larissa10
Nu este medic/terapeut
Larissa10
Buna, fetelor! Felicitari celor care au avut curajul sa-si puna implanturi si mult succes doritoarelor! Si eu imi doresc de foarte mult timp sa-mi pun silicoane. Ma poate ajuta cineva cu informatii referitoare la implanturile Arion rotunde si daca este cineva care a facut operatia la dna doctor Elena Marincea? Multumesc anticipat.
0
13-01-2013, ora 17:18
vintila88
Nu este medic/terapeut
vintila88
Camysweet, uita-te la rezultatul meu, nu zic k e groaznic dar nici bine nu e si pe deasupra mai am si dureri, dupa 2 operatii ma asteptam sa iasa perfecti asa k sunt nevoita sa ma reoperez. Asa k imi strang iar banutii necesari si ma duc la Nae, pt k am vazut k ma poate "repara", dar asta este alegerea mea, tu ai de ales dintr-o groaza de doctori buni, nu-l alege pe cel care are si rezultate frumoase printre cele nereusite, alege-l pe cel care are NUMAI rezultate exceptionale. Sincer, nu vreau sa treci printr-o dezamagire, asa cum trec eu...nu-l condamn pe Calota dar nici cuvinte de lauda nu am de ce sa-i aduc, asa ca mai mediteaza in privinta doctorului, oricum la final decizia este doar a ta, nu putem sa decidem noi in locul tau, multa bafta!!
0
13-01-2013, ora 20:57
Jenna
Nu este medic/terapeut
Jenna
hi there,

m-am uitat si eu pe siteul dr. Calota (a doua oara...prima data dupa ce vazusem rezultatul lui Lela-Blue si care ma facuse sa ma gandesc serios sa-i fac o vizita dr.).mie sincer nu mi s-au parut chiar asa 'dezastruoase' cazurile de acolo...intr-adevar nici prea prea nici foarte foarte...si avand in vedere ca sunt cele mai reusite cazuri (doar de aia au fost alese si puse pe site...good publicity).deci.NOT so good!!!!
acum ramane la alegerea fiecarei fete in parte unde se va opera!!!!

de asemenea ofertele de genul...ieftin/cupoane/super reduceri..trebuie tratate cu mare atentie!!!!

ati vazul si genul de dr. cum este arabocul ala...(cum niaba i-l cheama)..care a operat de ygreceasca si icsuleasca maaaari vedete de la noi..si care de fapt are pb. foarte serioase cu majoritatea fostelor paciente si rezultate dubioase...in aceeasi categorie intrand si dr. alberts..

aveti grija de voi!!!
0
13-01-2013, ora 21:44
Larissa10
Nu este medic/terapeut
Larissa10
@Jenna M-ai pus putin pe ganduri. De fapt, deja ma gandeam la asta, dar pot spune ca mi-au fost putin amplificate temerile. Eu urmeaza sa merg la consultatie pentru implanturi, cu cupon. Nu am luat cuponul, am vorbit sa il platesc acolo. Dar imi e teama de calitatea implanturilor, cum am spus mai devreme sunt Arion, rotunde. La doamna doctor Elena Marincea. M-ar ajuta foarte mult daca ar mai fi cineva cu astfel de implanturi, sau care sa se fi operat la aceasta doamna doctor (sau ambele). Cineva cu o parere va rog?:D
0
13-01-2013, ora 21:52
al3poz
Nu este medic/terapeut
al3poz
Larissa, uite aici, tot ce e pe forum de dna. Marincea: http://www.romedic.ro/cauta.php?q=Elena+Marinceax=0y=0
Iti da pagina intreaga, nu te duce direct la postarea respectiva, asa ca dai in fiecare in partea search - marincea. Eu zic sa te mai gandesti. Nu e ceva ce faci lunar sau anual, asa ca nu e cazul sa mergi dupa promotii. Mai bine platesti un pret intreg, la un medic bun (ca sunt o gramada), decat sa te duci dupa o reducere de cateva sute de euro si apoi sa ai probleme sau mai rau, nevoie de alte operatii.

Da, Jenna, avand in vedere ca acele rezultate nu sunt deloc wow si cu siguranta sunt printre cele mai bune, spune multe despre rezultatele dansului. Dar asa cum am mai scris acum ceva timp, m-am uitat si la restul pozelor si celelalte operatii sunt cat se poate de reusite, deci ma gandesc ca efectiv nu le are cu implanturile, dar la restul e ok. Asta asa, ca sa nu zica cineva ca il defaimez. :) E doar parerea mea.
0
13-01-2013, ora 22:13
Larissa10
Nu este medic/terapeut
Larissa10
@al3poz - multumesc, ma uit acum. In seara asta voi lua o decizie daca merg sau nu la consultatie si revin cu detalii in cazul in care decid sa merg.
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 994995996 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Chirurgie estetica
  • Beneficiile chirurgiei estetice
  • Riscurile chirurgiei estetice
  • Tehnici utilizate in chirurgia estetica
  • Chirurgia estetica minim invaziva
  • Chirurgie plastica
  • Chirurgia plastică - PRO și CONTRA
  •