In 6 luni mi s-a micsorat penisul semnificativ

05-10-2010
decent82
Nu este medic/terapeut
decent82
Am 28 de ani, locuiesc in Iasi si aduc in discutie o problema a penisului. Sunt casatorit si am intretinut relatii sexuale firesti doar cu sotia, fidela si ea. De vreo jumatate de an insa, penisul si-a redus considerabil marimea (cu infricosare pot spune chiar ca s-a injumatatit in lungime), am probleme cu ejacularea (termin actul sexual mult prea devreme pt ca sotia sa fie satisfacuta). As dori sa stiu daca e o problema pshihica (mentionez un regim de lucru groaznic, cu program la serviciu de noapte, stres, clienti care nu platesc, vremuri de criza samd) sau una medicala de natura fizica (mentionez ca uneori simt in timpul zilei o scurgere - imi gasesc apoi capul penisului umed si urat mirositor) sau, cand nu ma spal in fiecare zi, la doua sau trei zile apare acea "branza". Si uneori ma dor si "ouale". Deci? Problema medicala fizica sau de natura psihica? Daca e prima varianta, ce fel de medic trebuie sa consult? Multumesc!
3 comentarii
0
07-10-2010, ora 05:04
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Atat stresul cat si posibilitatea existentei unei infectii genitale ar putea cauza aceasta impresie.Ar trebui sa consulti un medic urolog si sa faci un examen al secretiei uretrale, pentru inceput.
0
27-10-2010, ora 20:54
Where
Nu este medic/terapeut
Where
Penisul isi va recapata marimea initiala dupa tratament?
0
20-12-2010, ora 21:50
ciros
Nu este medic/terapeut
ciros
am aceeasi problema de vreo 3luni incoace.
ai rezolvat ceva?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •