Inceput de chelie la 14 ani?

11-03-2018
AntohiAlin
Nu este medic/terapeut
AntohiAlin
Am observation de ceva vreme ca parul meu, intr-o parts si in alta, aste retras.Am inteles ca asta ar putea fi un semn ca incep så chelesc. De asemenea, parul meu obisnuia så se ingrase frecvent, lucru ce nu se mai intamplat. Sunt in pericol?
1 comentarii
0
13-03-2018, ora 08:17
Dr. Artenie Claudia
Dermatovenerologie, Iasi
Dr. Artenie Claudia
Buna ziua,
Mergeti la medicul dermatolog pentru stabilirea diagnosticului si eventual analize.
O zi buna,
Dr Claudia Artenie
Medic primar dermatolog
Adaugă un comentariu / răspuns

31-08-2018, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Multi 100% Complet
Multivitaminele sunt un mod eficient de a-ti completa aportul zilnic de minerale si vitamine. Jamieson a creat gama Multi Complete ce contine necesarul zilnic de vitamine, atat pentru cei mari cat si pentru cei mici mici: Multi 100% Complet pentru Femei, Multi 100% Complet pentru Barbati, Multi Kids cu Fier, Multi Complete Forte. Detalii aici
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.