Infectat cu hiv ?

10-03-2014
amgsport
Nu este medic/terapeut
amgsport
Salut ! acum 2 saptamani am avut contact sexual (oral/anal) cu o persoana si in timp ce faceam sex anal s-a rupt prezervativul. De atunci sunt foarte ingrijorat sa nu fiu infectat cu hiv. De acum 2 zile simt ca sunt obosit, nu sunt asa energic ca inainte, in rest nu am avut febra, transpirat in timpul somnului etc. Peste cat timp pot merge sa fac testul HIV, si care e probabilitatea sa fiu infectat? p.s nu stiu daca persoana data este sau nu infectata cu hiv/sida ! de la fiecare starnut imi fac grij, si sunt nelinistit, ma culc/trezesc cu gandul ca sunt infectat. Multumesc !
7 comentarii
0
11-03-2014, ora 02:56
akira13
Nu este medic/terapeut
akira13
Eu una cred ca aici totul se petrece in capsorul tau :)
Nu trebuie sa stai pe net sa citeştei simptome chestii trestii ca asa o ori razna ajungi sa crezi ca eşti infectat cu toate bolile.
Cati ani ai ? Testul HIV CRED ca ti l poţi face odată ce ti ai început viata sexuală :)
P.s data viitoare Fi mai atent la prezervativ pt ca se poate rupe destul de usor :)
0
11-03-2014, ora 08:21
amgsport
Nu este medic/terapeut
amgsport
am 19 ani !
0
11-03-2014, ora 12:35
akira13
Nu este medic/terapeut
akira13
Pentru liniştea ta poţi sa îţi faci cat de curând analizele. Dar eu zic ca nu ai nimic 😊 bafta oricum :)
0
11-03-2014, ora 14:39
amgsport
Nu este medic/terapeut
amgsport
Multumesc mult !
0
11-03-2014, ora 21:42
magda_magduta
Nu este medic/terapeut
magda_magduta
Poti sa ne spui si noua de ce va doriti sex anal??...si de ce va culcati asa cu oricine va iese in drum???
0
12-03-2014, ora 13:22
h1n1
Nu este medic/terapeut
h1n1
Magda
Fara suparare dar este o intrebare cam stupida pentru zilele noastre! (ma refer la prima).Te asigur ca aceasta intrebare poti sa o adresezi catorva zeci de milioane de barbati :)) oricum oamenii intra pe acest gen de forum in cautare de raspunsuri nu pentru a da explicatii cu privire la viata lor sau la preferintele sexuale.
0
13-03-2014, ora 19:16
amgsport
Nu este medic/terapeut
amgsport
Magda, , cu persoana data nu am iesit prima data,
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.