Infectie urinara + nisip la rinichi

26-11-2007
COSMA
Nu este medic/terapeut
COSMA
am 14 sapt. de sarcina si o infectie cu proteus mirabilis! am luat amoxiclav 10 zile degeaba!am schimbat ginecologul si acesta nou mi-a spus ca nu pot sa iau nimic si ca asa o sa ma chinui pana nasc!mi-a dat uricol la nevoie!2/zi, 2 zile consecutiv!iau si albastru de metil cu sila si no-spa!nu mai pot!ma ustura 5 ore imi trece 2 si ma ia iar si de la capat!sa schimb medicul?medicul de familie nu se baga!ajutati-ma ca sunt disperata! va multumesc anticipat!(am si nisip la rinichi)
3 comentarii
0
26-11-2007, ora 00:00
gsaby
Nu este medic/terapeut
gsaby
ajutati-maaaaaaaaa!!!!!!!!!
0
26-11-2007, ora 00:00
gsaby
Nu este medic/terapeut
gsaby
ajuAm o mare problema.iau anticonceptionale si am terminat prima linie de luat dar cand am inceput la cea dea doua am luat pastilele de la sfarfit si am continuat sa iau vreo 4 pastile asa pana miam dat seama.ce o sa fac accum???????????
0
26-11-2007, ora 00:00
baffi
Nu este medic/terapeut
baffi
Ptr Cosma.Draga mea ia in continuare albastru de metil si ai sa vezi ca da rezultate ff bune, te mai rog, deoarece esti insarcinata urmeaza numai sfatul medicului.Am patit si eu acelasi lucru cind am fost insarcinata si m-am vindecat cu albastru de metil.Multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul