infectie vaginala?

11-11-2006
krystyna
Nu este medic/terapeut
krystyna
de cateva zile am o problema si nu stiu exact cum sa o rezolv, sper ca ma puteti ajuta dvs:atunci cand urinez ma doare zona aflata la iesire din vagin si.in plus sangerez
va rog sa ma ajutati!!!!!!!!!nu stiu dc am facut bine dar am inceput sa iau antibiotice multumesc
4 comentarii
0
12-11-2006, ora 00:00
What2Say4
Nu este medic/terapeut
What2Say4
Sper ca antibioticele nu le aveai in casa si te-ai gandit sa le iei preventiv... O consultatie la un medic ginecolog este mai mult decat recomandata...
0
15-11-2006, ora 00:00
krystyna
Nu este medic/terapeut
krystyna
antibioticele mi-au fost recomandate de cineva care a avut aceasi problema. Am luat doar 3 pastile si a disparut sangerarea dupa care si durerea, iar acum nu mai am nici o problema.credeti ca ar mai trebui sa consult un medic urgent. multumesc
0
04-10-2007, ora 00:00
roxa13
Nu este medic/terapeut
roxa13
Neaparat treb mers la ginecolog krystyna, , , , , , , , treb vaz despre ce e vb cu exactitate.nu te lasa asa ca nu e bine, , , , , , si nu mai incerca tratam asa din auzite ca a vut si prietena aceeasi treaba.nu e delok bine ce faci.eu zik sa mergi la doctor si va fi mai bine, doar el iti poate da medicatia corespunzatoare.asa ca fuguta la doctor, , , , , , , pt ca se intampla atatea chestii si complicatii daca nu esti atenta cu tine!!!
0
31-03-2011, ora 14:41
bubuliciu
Nu este medic/terapeut
bubuliciu
buna ziua am o mare problema ma numesc bubu am 19 ani si de 2 zile urinez cu sange, problema este k nu ma ustura dar in skimb incep sa apara niste dureri in partea dreapta.prietena mea cea mai buna imi spune ca sunt insarcinata...pt k am incepot sa sangerez de la al 2 lea contact sexual...nuj ce sa fac sunt disperata iubitul meu ma asigura ca nu sunt insarcinata acum astept sa se faca 10 zile sa fac un test de sarcina...intrebarea mea pt dumneavoastra este de ce sangerez atunci cand urinez?chiar dak actul sexual nu sa consumat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: