Inflamatie vagin

01-08-2017
ElyElisa
Nu este medic/terapeut
ElyElisa
Bana ziua am 18 ani si am si eu o problema acum cateva zile am folosit un lubrifiant de la durex si mi s a inflamat vulva si clitorisul si ma doare foarte tare cand am incercat sa fac dragoste cu prietenul meu ma ustura foarte tare insa am incercat sa fac dragoste iar cu iubitul meu peste 2zile si chiar daca m a durut totusi am facut insa cand baga penisul se simtea asa ca un click cand intra (intra fortat) si l am ranit si i au aparut niste puncte mici rosii pe capul penisului. Poate fi altceva inafara de rana sau nu stiu ma refer si la mine si la el precizez fac sex neprotejat si pana acum nu am avut nicio problema(avem 2ani impreuna).
2 comentarii
1
02-08-2017, ora 15:09
Dr. Moise Oana
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Moise Oana
Mergeti la control la ginecolog sa va lamuriti daca este o alergie la lubrifiant sau o infectie vaginala.
0
05-08-2017, ora 12:55
ElyElisa
Nu este medic/terapeut
ElyElisa
Multumesc insa precizez cand am intretinut acel raport sexual am avut prezervativ iar acesta nu a fost fisurat sau altceva si de atunci am problema asta ma ustura putin la intrarea in vagin atat si m am dat cu Bephanten pe labii si clitorusul deorece si ele ma dureau si acum nu mai am nimic la exterior insa inauntru tot doare... am sa ma duc la doctor cu soguranta si precizez cand am infectie jos mereu ganglionii din zona vaginului devin sensibili si durerori insa acum nu am absolut nimic la ei.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.