M-am ingrasat brusc.

15-06-2017
user015
Nu este medic/terapeut
user015
Bună ziua. Am 26 de ani si de ceva vrem am inceput sa ma ingras(nu mult dar vizibil), am intepaturi in capul pieptului sau dureri de stomac cateodata dar severe. Sunt constipata mai tot timpul abia daca fac de 2 ori pe saptamana, si ies in mare parte doar daca ma deranjez la stomac.. am gaze si mi-a crescut si burta. Tin sa mentionez ca ciclul imi vine regulat, nu sunt gravida si eu am fost slaba dintotdeauna. De aproximativ un an duc o viata sedentara, nu fac miscare deloc si sufar de anxietate. Poate exagerata as spune. Ma gandesc la tot felul de lucruri negative.A, si inca ceva.. Anul trecut am facut analize la sange si urina si au iesit aproximativ bine. Doar lipsa de magneziu si putin nisip in urina. Care pot fi cauzele? Momentan nu pot face analize mai detaliate si doresc doar cateva opinii daca se poate..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Perturbarea ritmurilor circadiene joacă un rol cheie în creșterea în greutate
  • Persoanele care se îngrașă din nou, după ce au slăbit, pierd masă musculară și câștigă mai multă grăsime corporală
  •