ingrijorare su liniste!!!

25-03-2012
mihaiv26
Nu este medic/terapeut
mihaiv26
buna ziua!numele meu estte mihai.problema mea este urmatoarea:anul trecut in luna iunie am fct irm la cap.multumesc lui d-zeu nu mi-au gasit nimic in afara de urmatoarele probleme de ORl:deviatie sept, cornete nazale crescute, sinuzita cronica maxilara, polipi.Acum de cateva zile ma doare capul in zona fruntii si vreau sa spun ca scuip cateodata sputa galbena parca ar fi din cap de undeva asa am senzatia.in afara de cele mentionate multumesc lui D-zeu nu am altceva.Vreau sa ma ajutati si pe mine cu urmatoarele:vreau sa stiu cat de dureroase sunt operatiile, cat de riscante sunt, daca pot sa le fac fara anestezie totala fiindu-mi foarte mare frica patind-o acum cativa ani(trezindu-ma foarte greu din anestezie), si cat trebuie sa stau internat??????VA ROG MULT DIN TOT SUFLETUL NU EZITATI SA MA AJUTATI.VA MULTUMESC!mentionez ca nu am mai fost de mult la un control ORL.
1 comentarii
0
25-03-2012, ora 18:55
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
1 trebuie sa repeti radiografia saf..nsi un consult orl... pentru a sti ce tratazi / rinita sau sinuzita /
se trataza in prima faza fara operatie
2. problema cufrica e o problema, dar tine de mental... si tre sa mergi la psiholog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.