Initiative de laudat de la OAMMR Bucuresti

04-06-2007
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
ma bucur ca pot in sfirsit sa spun lucruri bune.
oammr bucuresti a lansat pe situl oammr bucuresti posibilitatea de a vedea cite puncte are fiecare asistent la acest moment si a lansat o serie de cursuri on line care par sa fie destul de interesante
urez spor in activitate oammr si sa fie mereu aproape de asistenti medicali si asistenti medicali sa fie mandri ca profeseaza aceasta meserie
13 comentarii
0
18-06-2007, ora 00:00
maya_123
Nu este medic/terapeut
maya_123
mai poti sa te bucuri?orice ar face oammr Bucuresti nu-si poate spala pacatele; ptr. bataia de joc fata de cadrele medicale, care cred ca nu s-a incheiat inca, si cica ei ar trebui sa apere demnitatea asistentului medical(asa scrie in lege); eu l-as spinzura in Piata Revolutiei pe acest Georgescu, care se crede un fel de Dumnezeu, omul asta este bolnav psihic;
nu stiu cine dracu la pus in functia asta, dar Oammr Bucuresti este cea mai jalnica filiala
0
29-06-2007, ora 00:00
tutu_mol
Nu este medic/terapeut
tutu_mol
laudabil. vezi numarul de puncte daca reusesti sa le depui. infernul ala de la depus credite, ore in sir de stat la coada, bataie de joc pe banii nostri. dl. georgescu e coleg cu noi dar pune numai bete in roate colegilor sai din filiala bucuresti. mai sunt si spitale ale caror credite nu doreste sa le primeasca, parca ar fi pe mosia dumnealui
0
29-06-2007, ora 00:00
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
sa stiti ca nu rezolvam nimic prin a ne plinge si ca merita sa incercam sa comunicam creativ si in primul rind sa inlaturam rautatile dintre noi iar aceste cursuri on line pe linga cele de la cluj(ei sau miscat repede si bine )si nu pierd ocazia sa multumesc alinei hadarean dela cluj si le voi multumi si celor de la bucuresti daca se vor misc si ei odata din loc iar daca aceasta intentie ar fi fost cu 3 luni mai devreme poate nimeni nu ar fi fost suparati.
eu propun ca sa continuam aceste discutii de exemplu si pe forumul meu www.sorinb22.myforum.ro
astept contactele voastre
0
05-07-2007, ora 00:00
maya_123
Nu este medic/terapeut
maya_123
ma bucur ca mai sunt si altii de acord cu mine; "sa comunicam creativ si sa inlaturam rautatile dintre noi", suna frumos, "dintre noi" face parte si d-nul Georgescu? Nu cred, el este undeva acolo sus, intr-un delir de putere. Ma rog, hai sa nu-i mai acord atata importanta. Dar as vrea in schimb sa mai comuncam, mai am multe de spus, dar nu reusesc sa ma inscriu pe forumul tau.
0
06-07-2007, ora 00:00
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
de curind am lansat si un site www.asistentmedical.cabanova.ro unde se vor gasi multe inclusiv la acest moment metode de comunicare
astept mesajele voastre si pe site
0
27-07-2007, ora 00:00
maya_123
Nu este medic/terapeut
maya_123
draga Sorin, imi pare rau, dar niciunul din site-urile pe care le-ai dat nu merg; chiar cred ca am avea nevoie de asa ceva sa mai comunicam intre noi. Eu una nu mai suport situatia din sistemul sanitar si poate, daca mai discuta si suntem uniti, poate reusim sa miscam ceva. De exemplu acum nu mai suport acest sindicat SANITAS care in afara de faptul ca ne ia bani, altceva nu face. Cred ca ar trebui sa iesim in masa din sindicat, poate ii doare la "buzunar", ca altfel ii doare'n...
Daca cineva poate face un site prin care sa comunicam si sa ne unim, ar fi extraordinar! Eu, din pacate nu ma pricep.
0
28-07-2007, ora 00:00
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
eu asta incerc de ceva timp si astept sprijinul si interesul colegilor mei si sper din luna septembrie odata cu intoarcerea din concedii sa am mai multe raspunsuri pe forum si site, sa se gaseasca informatii actualizate in permanenta si chiar oferte de munca, iar situl am verificat acum si este functional iar daca intimpini probleme te rog sa ma anunti -*


(*modificat de admin)
0
28-07-2007, ora 00:00
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
si sunt in discutii pentru a dezvolta situl pe adresa propie cu terminatie.ro dar sincer de ceva timp de cind incerc sa dezvolt atit forumul cit si situl raspunsul colegilor este slab
0
22-09-2008, ora 00:00
cata_28
Nu este medic/terapeut
cata_28
as avea si eu o problema !!! unde pot gasi contul la care tre sa trimit cei 30 ron pentru cursurile online (oammr buc)??? sau poate il are cineva...
multumesc cu respect !!!
0
23-09-2008, ora 00:00
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
Intra pe noul meu site www.asistentmedical.info si in pagina linkuri este un link catre oammr bucuresti si acolo deschide pagina cursuri on line
0
16-06-2009, ora 13:18
dimaviorica
Nu este medic/terapeut
dimaviorica
de ce au scos cursurile online?aveti idee?
0
29-12-2009, ora 14:11
veraveruta
Nu este medic/terapeut
veraveruta
după cât timp se face trecerea de la asistent medical debutant, la asistent medical de bază? Astept răspunsuri.Mulţumesc!
0
02-01-2010, ora 17:52
sorinb22
Nu este medic/terapeut
sorinb22
Urez la la toata lumea La Multi Ani si un an nou fericit! si fiindca nu am mai intrat pe aici de caeva timp o sa dau citeva raspunsuri:
-Referitor la scoaterea cursurilor on line este o hotarare a Oammr-ului si deci nu avem ce sa comentam dar se pare ca s-e pot organiza cu aprobarea de la Oammr la locurile de munca.
-referitor la trecerea de la debutant la baza trebuie sa luati legatura cu cei de la cei de la Biroul Runos(cum ziceam inainte cadre) caci ei sunt cei care stabilesc si eventual cu oammr-ul.
-*

(*modificat de administrator)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.