intarzie menstruatia, inainte imi venea cu 2 zile inainte

05-08-2008
andreea deea
Nu este medic/terapeut
andreea deea
pai nu mi-a intarziat decat o zi.dar de obicei imi venea cu 2 zile inainte decat luna trecuta si acum nu mi-a venit.pot sa fiu racita sau poate sa fie de la altceva?
5 comentarii
0
29-01-2009, ora 22:15
Cristin4
Nu este medic/terapeut
Cristin4
Buna !
Parca ma regaseasc in tine : pai nu mi-a intarziat decat o zi.dar de obicei imi vennea cu 2 zile inainte decat luna trecuta si acum nu mi-a venit... sunt multe problema care pot cauza intarzierea ciclului...
0
02-03-2009, ora 18:32
Beatrice_20
Nu este medic/terapeut
Beatrice_20
Buna ziua am 20 de ani si am o problema pt mine destul de mare luna trecuta in ianuarie mi-a venit ciclu destul de ciudat adica foarte putin si cu cheaguri de sange si m-a tinut doar 3 zile pe mine de obicei ma tine 5 6 zile si imi vine foarte mult ! In februarie nu mi-a venit deloc si sunt ingrijoarata pentru ca nu stiu de ce?? am avut contact sexual neprotejat in a 10 zi dupa terminarea ciclului trecut dar nu am nici o simptoma de genul ca as fi insarcinata ! ce credeti ca se intampla ajutati-ma va rog!
0
06-03-2009, ora 04:03
Beatrice_20
Nu este medic/terapeut
Beatrice_20
Nici acum nu mi-a venit sunt foarte ingrijoarata ma tem ca e ceva grav insarcinata nu am cum sa fiu nu am nici o alta simptoma:(
0
13-03-2009, ora 10:52
vio85
Nu este medic/terapeut
vio85
te-as sfatui sa mergi la un medic ginecolog;fa-ti o programare, fa rost de ceva bani daca nu vrei sa iei trimitere de la medicul de fam. si du-te.Este bine sa-ti faci un control macar o data la cateva luni si nu este cine stie ce iti trebuie doar putin curaj.Sanatate!
0
22-03-2009, ora 21:36
Beatrice_20
Nu este medic/terapeut
Beatrice_20
Mie mi-a venit insa..cu multe cheafuri si dureri !! acum e bine pe 24 o sa merg la un control ginecologic ! Andreea poate sa fie o raceala dar poate fi si o mica intarziere de sezon, totusi mergi la un medic ! bafta :*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ciclul de două ori pe lună
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •