intarziere a menstruatiei, 3 teste de sarcina negative

11-09-2008
alexandra86
Nu este medic/terapeut
alexandra86
Mi-a intarziat menstruatia 3 saptamani.Mi-am facut si o consultatie din care reiese ca sunt perfect sanatoasa si mi-am facut si 3 teste de sarcina.Nu stiu ce pot sa am.Ati putea sa ma indrumati la ce fel de medic sa mai apelez?Si carui fapt se poate datora o astfel de intarziere menstruala.
4 comentarii
0
11-09-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Ai suferit, probabil, luna asta de un dezechilibru hormonal.Nu te speria asa tare.Daca ai facut consult si esti k, mai ai rabdare.Te-a "sarit "luna asta, se mai intampla..:-)
0
11-09-2008, ora 00:00
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Medic Ginecolog!
0
03-10-2010, ora 17:03
crisdenis
Nu este medic/terapeut
crisdenis
sal!!am o problema mia intarziat stopu 2 saptamani am facut 2 teste de sarcina si unu mia aratat negativ al 2lea mia aratat pozitiv si nu stiu ce sa mai fac.ajutati-ma
0
03-10-2010, ora 17:28
my orange
Nu este medic/terapeut
my orange
buna ziua, am avut luna asta o problema, nu am avut menstruatie, trebuia sa imi vina pe 12-13 septembrie si nu a venit, e prima data cand mi se intampla asta, iar varianta unei sarcini este exclusa deoarece nu am avut contact sexual, mentionez ca pana acum imi venea ceas, ultima data am avut in august pe 12 pana pe 16, suntb ingrijorata, nu am mai avut astfel de fenomene, ce e de facut?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testele de sarcină
  • De ce întârzie menstruația?
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •