Intarziere menstra. Sarcina?

04-06-2016
Cristina.b.
Nu este medic/terapeut
Cristina.b.
Buna ziua, ma numesc Cristina 21 de ani si am un ciclu neregulat, am avut contacte sexuale protejate in care nu s-a intamplat nimic. Sunt aproape 6 zile de cand mi-a intarzia si nu prea am nici un simptom cum ca ar trebui sa-mi vina ( ma doare putin burta si sanii..in rest nimic). Am facut 2 teste in a 4-a zi si in a 5-a dimineata iar ambele au iesit negativ. Mentionez ca trec printr-o perioada stresanta dar niciodata nu mi-a intarziat atat de mult! Credeti ca as putea fi insarcinata?!
Astept raspuns cat mai rapid. Multumesc!
3 comentarii
0
04-06-2016, ora 20:09
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu. De la stres. Asteptati linistita. Maxim test in a 7-a zi de intarziere daca nu aveti ce face.
0
04-06-2016, ora 20:30
Cristina.b.
Nu este medic/terapeut
Cristina.b.
Am avut si o scurgere roz azi dimineata cu niste dureri de burta care au disparut la scurt timp. Si totusi e posibil sa nu fie nimic legat de vreo sarcina sau alte probleme?
0
05-06-2016, ora 17:03
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Se apropie menstra. Stati calma.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: