intarziere menstruatie

04-01-2012
andreab
Nu este medic/terapeut
andreab
Buna seara! in septembrie mi-a venit menstruatia pe 18, in octombrie pe 17, iar in noiembrie mi-a intarziat pana pe 24, cred ca am si racit cam tare ce-i drept pt ca mi-a fost 2 zile foarte frig la picioare iar cand a venit mi-a fost foarte rau, am avut stari de voma si dureri de burta si cap, doua zile nu am mancat nimic, dar am banuit ca a intarziat de la raceala. Acum in decembrie pauza din nou...deja suntem in data de 4 ianuarie si mie tot nu mi-a venit. Problema este ca deja a intarziat foarte mult, de la ultimul ciclu am mai avut un contact sexual pe 30 noiembrie si inca 2 pe 26 si 27 decembrie, toate cu protectie(prezervativ) si fara incidente, astazi mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Am inceput de doua zile sa am dureri de sani si dureri de burta dar minore in comparatie cu cele din noiembrie si am presupus ca ar trebui sa imi vina, dar nimic! Insa ceea ce ma sperie cel mai tare este faptul ca urina este foarte ciudata
arata de parca ar fi amestecata urina normala cu una rosiatica..tulbure. Ce parere aveti?
1 comentarii
0
04-01-2012, ora 22:32
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Ar fi timpul sa faceti o vizita doctorului dv. Este de asteptat sa va recomande cateva analize simple.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: