intarziere menstruatie.

27-04-2012
alexa199121
Nu este medic/terapeut
alexa199121
Deci daca am ciclul neregulat, de obicei imi intarzie 4-5 zile dar acum mi-a intarziat deja 7 si mi-am facut testul de sarcina si mi-a iesti negativ. atunci nu poate fi vorba de sarcina nu-i asa? cateodata simt o usoara durere de burta ca inainte de ciclu.in luna martie pe data de 19 am avut menstruatie, si luna asta nu mi a venit deloc, dar cu 10 zile inainte sa imi vina menstruatia aveam dureri la sani imi simteam sanii 2 bolovaniiii, iar acu nu am avut nimic decat niste dureri de burta nu asa rau...am facut acu 2 zile un test si a iesit negativ..mai am 3 zile pana pe 30...mentionez ca nu fac protejat.fac de 4 ani cu sotul meu dar nu am ramas niciodata.. oare din ce cauza? va rog sa imi datiiiii un RASPUNS CAT MAI REPEDE VA ROG FRUMOS..VA MULTUMESC...va rog din suflet sa imi datiiii un raspuns cat mai repede va rog...
3 comentarii
0
27-04-2012, ora 13:41
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
Cum ai spus si tu ca ai avut ciclu neregulat daca nu esti gravida poate sa iti vina depinde de corpul fiecareia.Eu cred ca ai si o raceala de zici ca te doare burta si mai este si subinconstientul tau care crede ca esti gravida si iti poti stimula singura toate aceste simptome.Dupa ce ai facut sex neprotejat dupa 2 sapt poti sa vezi daca testul este negativ sau pozitiv.Eu zic sa mai astepti pana se fac 2 saptamani de intarziere a ciclului si apoi sa faci un test sau sa mergi la medic asta este doar parerea mea.Multa sanatate
0
27-04-2012, ora 13:49
alexa199121
Nu este medic/terapeut
alexa199121
uffff.faza e ca mai e 3 zile pana pe 30...si de 3 zile am stari de somnolenta si azi de dimineata cand m am trezit imi venea sa vomit si ma simteam asa de obosita abia puteam sa merg si ma lua asa cu caldura apoi cu frig..astept zilele astea in stres...multumesc frumos si tie la fel multa sanatate.
0
27-04-2012, ora 13:54
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
Ti-am lasat mesaj privat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul