intre pompa vid si pastila.. marirea penisului

01-08-2009
georgedan
Nu este medic/terapeut
georgedan
am penisul cam mic 12 cm in erectie :|:|. vreau sa va intreb, ce metoda ar fii mai buna: pompa pentru marire sau pastilele. vreau sa iau macar 2-3 cm. multumesc anticipat
4 comentarii
0
01-08-2009, ora 15:48
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ia-ti un abonament la o sala de gimnastica si fa exercitii de intarire a musculaturii abdomino-perineale.Ia-ti carti de specialitate [ sexologie ]si studiaza pozitiile indicate unui penis scurt.Nu are rost sa tragi de sarmanul penis, sa-l umfli cu fel de fel de metode, sa tragi de el sau sa incerci chimic marirea de dimensiune, ca-ti poti face rau pe timp lung.Numai bine!
0
01-08-2009, ora 17:08
georgedan
Nu este medic/terapeut
georgedan
dar cremele pentru marire a penisului? am auzit ca sunt eficiente, si sunt si ieftine?
0
01-08-2009, ora 19:08
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Cred ca mai degraba ai intra intr-un sex-shop, acolo te vor lamuri mai bine.Nu prea cred ca sunt asa de ieftine. Ai grija!
0
22-12-2012, ora 17:03
mutantu
Nu este medic/terapeut
mutantu
din start gandesti gresit.important e cum il folosesti.mai degraba fa exercitii care sa te ajute sa ejaculezi cat mai greu, penisul sa-ti ramana cat mai mult timp in erectie.femeile pot fi satisfacute si cu obiecte de mici dimensiuni, degete, vibratoare, limba, toate astea folosite 45-60 minute cum trebuie... ajuta-te timpul actului sexual si de alte metode de excitare, linge, suge, baga-ti degetele pe unde vrea, etc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: