Intrebare - stare de rau după efort

10-10-2017
AnaR19
Nu este medic/terapeut
AnaR19
Astazi la ora de sport am facut cateva exercitii pe loc. Am problema de a ma durea intr-o parte de fiecare data cand fac efort. Nu ma durea tare asa ca nu am dat importanta. La un moment dat, mi s-au infundat urechile si nu vedeam aproape deloc, vedeam foarte in ceata si de auzit nu auzeam bine, auzeam mai mult un tiuit in urechi, si ameteam, simteam ca se invarte tot ce e in jur. Ce poate fi? Multumesc anticipat.
2 comentarii
0
10-10-2017, ora 13:11
Psiholog Neacsu Virginia
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Neacsu Virginia
Buna, la ce te referi cand spui "intr-o parte" ( a pieptului, a abdomenului etc)
Cel mai bine, mergi la medicul de familie (cu parintii daca esti minora) si el iti arata da analizele/consultatiile de care ai nevoie. Pot fi si 2 probleme diferite, care se trateaza separat (anemie, care da ameteala si intindere musculara-durerea de care zici)
0
14-10-2017, ora 12:21
AnaR19
Nu este medic/terapeut
AnaR19
Intr-o parte a abdomenului. Si tremuram
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK