iritatie in zona intima

25-09-2008
anne-mihaela
Nu este medic/terapeut
anne-mihaela
de cateva zile am o senzatie de disconfort in zona intima.niste usturimi ingrozitore, de-si ma spal in fiecare diminteata si seara si imi schimb si lenjeria intima.Tin sa mentionez ca nu este prima ora cand am asemenea probleme.Ca si datile trecute m-am uns cu Nidoflor, dar acum parca fara nici un rezultat, am si niste scurgeri alb-crem ceva de genu, sunt da parca ar fi 'muci'.acest gen de scurgeri nu am mai avut.Eu ma gande-am sa nu fi facut vreo iritatei de la prezervativ, deoarece in urma cu o saptamana am avut un contact sexual in care am folosit prezervativul, acesta fiind prima oara cand folosesc prezervativul.Nu am fost inca la nici un consult ginecologic, dar cate de curand urmeaza sa ma duc.Va rog daca imi puteti spune care ar fi cauzele si ce ar putea fi.
Va multumesc!
1 comentarii
0
05-08-2010, ora 13:49
mirunish
Nu este medic/terapeut
mirunish
anne-mihaela, cel mai bine ar fi sa mergi la doctor pt ca numai asa vei afla ce ai.o problema de genul acesta am avut si eu, in sesul ca aveam usturimi in timpl urinarii dar si in timpul actului sexual si uneori mancarimi.am mers la diversi medici care mi-au dat fel de fel de pastile si ovule insa problema nu a disparut.la recomandarea unei prietene a mers la centrul medical academica la doctorul François Désiré care s-a comportat extrairdinar cu mine si dannsul a reusit sa ma vindece.uite aici nr de la academica medical (+4)021/314.40.51.multa sanatate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.