iritatie penis

12-05-2009
gurami_gurami
Nu este medic/terapeut
gurami_gurami
buna ziua! va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat. de cateva zile am observat o iritatie a pielii penisului, in sensul ca s-a inrosit si s-a crapat putin in anumite locuri si ma ustura. am pus situatia pe seama faptului ca inainte de aceasta am mancat o ciorba de burta cu ardei iute, dupa care, cand am urinat, am pus mana cu care mancasem ardeiul. se poate ca aceasta sa fie cauza. mentionez ca nu as avea alte motive de ingrijorare, de genul boli cu transmitere sexuala, avand in vedere ca am o relatie stabila, folosesc prezervativul de fiecare data. in ceea ce priveste igiena, mentionez ca nu folosesc decat propriul wc, deci nu ma asez pe altele. nu merg la piscina. in plus, partenera mea nu acuza si nu a acuzat niciodata niciun simptom, singurele probl cu care s-a confruntat de-a lungul timpului fiind candida. va rog din suflet sa ma ajutati cu un sfat. sunt disperat, mai ales ca intentionam sa facem un bebe in viitorul apropiat si nu vreau sa ii fac rau partenerei mele. va multumesc.
2 comentarii
0
15-06-2010, ora 10:42
joker-boy
Nu este medic/terapeut
joker-boy
Tu folosesti sapun in zona cu probleme?
0
11-09-2013, ora 13:14
adrianlupu
Nu este medic/terapeut
adrianlupu
incerca sa te duci la un examen dermato-venorologie pe ati spune care este cauza si eu trebuie sa fac unul ca si eu am erupti cutante pe capul penisului
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.